Danışmanlık Hizmetlerimiz

* Firenze Eğitim birçok üniversite için ücretsiz başvuru ve kayıt hizmeti sunar. Sadece hizmeti ücretli olarak belirtilen üniversiteler ücrete tabidir.

Üniversite Başvuru Hizmeti

Bu hizmeti online olarak da alabilirsiniz. İstenilen bölümün başvuru dönemini kaçırmadan, hazırlanması gereken belgeler ve işlemler hakkında zamanında bilgilenmek isteyen ve uzman danışman desteğiyle hatasız bir başvuru gerçekleştirmek isteyen öğrenciler içindir.

Ayrıca İtalya’da okuyacak öğrencilerin okul başvurusu harici mutlaka yapması gereken resmi işlemler hakkında bilgilendirme yapılır.

1800 TL+kdv

Üniversite Kayıt Hizmeti

Bu hizmeti online olarak da alabilirsiniz. Başvurduğu bölüme kabul edilen ve üniversite kayıtlarını uzman danışman eşliğinde hatasız yapmak isteyen öğrenciler içindir. Ek olarak vize ve İtalya’da oturma müsaadesi başvurusu hakkında bilgilendirme yapılır.

750 TL+kdv

Yurt Arama Hizmeti

Bu hizmeti online olarak da alabilirsiniz. Başvurulan üniversitenin bulunduğu şehirde yurt bulmak isteyen öğrenciler içindir.

1500 TL+kdv

Burs Başvuru Hizmeti

Bu hizmeti online olarak da alabilirsiniz. Başvurulan üniversite için İtalyan devleti tarafından aile gelir durumuna göre verilen eğitim ve konaklama desteği için başvuru hizmetidir. Başvuru dönemini kaçırmadan, hazırlanması gereken belgeler ve işlemler hakkında bilgilenmek isteyen ve uzman danışman desteğiyle hatasız bir başvuru gerçekleştirmek isteyen öğrenciler içindir.

2800 TL+kdv

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.