İstanbul’da İtalyanca Kursu

 


İtalyanca Kombine Kursu

İtalyanca Kombine programı ile öğrenciler İtalyanca kurslarını yoğunlaştırarak kişiselleştirebilirler. Genel İtalyanca eğitimi ile birlikte hedefleri doğrultusunda aşağıdaki alanlarda özel ders alabilirler. İtalyanca yoğun kombine kursunda özel derslerin ücretleri ekonomiktir. Bu program öğrencilerimizin İtalyancalarını kullanabilecekleri farklı ortamlara hazırlanmalarını sağlar.

 • İş İtalyancası
 • Erasmus için İtalyanca
 • Celi, Cils, Kpds sınavlarına hazırlık
 • Moda
 • Seyahat İtalyancası
 • İtalyanca Alışveriş
 • İtalyan Sineması ve Müziği
 • Sanat Tarihi
 • Pratik Konuşma

☆ Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulu Sertifikaları M.E.B.(Milli Eğitim Bakanlığı) Onaylıdır. ☆ Deneyimli ve uzman anadil eğitmenleri İstanbul’da İtalyanca Kursu eğitimlerinde Firenze özel metodu kullanarak katılımcıları kısa sürede İtalyanca konuşturur. ☆ İstanbul’da İtalyanca Kursu kurları CEF (Avrupa Ortak Dil Çerçevesi) ile uyumludur. Firenze, CEF A1, A2, B1, B2 seviyelerini bölmeden sadece 4 kurda tamamlar. ☆ İstanbul’da İtalyanca Kursu birim ders maliyeti düşük, eğitim kalitesi yüksektir. Gün ve saatleri kurs saatlerine uymayan katılımcılar için özel ders paketleri mevcuttur. Aynı zamanda ders kaçıran öğrencilere birebir özel telafi dersleri sunulur. ☆ İtalyan liseleri öğrencilerine Matematik, Fizik, Kimya ve Latince dersleri verilir. ☆ İstanbul’da İtalyanca Kursu katılımcıları Café FİRENZE’den ücretsiz faydalanma hakkına sahiptir. Zaman zaman makarna partileri ile öğrencilere keyifli ortamlar sunulur. ☆ Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanları, İstanbul’da İtalyanca Kursu alan öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti verir. ☆ Firenze ile yurtdışına giden öğrencilere 1 kur hediye edilir.(min 6 ay dil kursu veya akademik program kayıtlarında) ☆ Firenze, İstanbul’da İtalyanca Kursu eğitimlerinde işitsel ve görsel malzemelerle birlikte 1. kurdan itibaren katılımcıların İtalyanca konuşmaları hedeflenmiştir. ☆ İstanbul’da İtalyanca Kursu eğitimlerinde İtalyan mutfağı dersleri, İtalyanca müzikler, İtalyanca kitaplar ve İtalyan filmleri ile katılımcılar Firenze’de İtalyan dili ile birlikte kültürünü de öğrenirler. ☆ Tüm seviyelerde sınıflarımız vardır. Eğitim sonunda öğrenciler sertifika ve diploma almaya hak kazanırlar.


Firenze Dil Kursu Seviyeleri

Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulunda dil eğitimi toplam 4 kurdan oluşmaktadır. Kur süreleri programa göre değişmektedir.

Genel programda 1 kur 16 hafta(4ay) sürer. Bu programda eğitim haftada 2 gün, günde 3 ders olarak verilmektedir. 1 kurda toplam 96 ders saati vardır. 1 ders saati 40 dakikadır.

Birebir yapılan özel ders programında ise 1 kur 40 özel derse denk gelmektedir. 1 özel ders saati 60 dakikadır. Birebir programda dersler katılımcının isteğine göre düzenlendiği için kurs süreleri kısalır. İsteyen öğrenciler dersleri online olarak alabilirler.

Her bir kur sonunda öğrenciler seviyelerine uygun olan A1 ,A2 ,B1 veya B2 sertifikalarını alırlar. C1 – C2 seviyesine devam etmek isteyen öğrenciler özel birebir ders ve mini grupları seçebilir veya yurtdışındaki anlaşmalı dil okullarımızda ileri seviye dil eğitimi alabilirler. Daha önceden başlangıcı bulunan öğrencilerimiz ücretsiz seviye tespit sınavımıza girerek uygun sınıflara yerleştirilir.


Ücretler, indirimler, ödeme koşulları

 


Garanti Bankası Bonus 3 taksit, Yapı Kredi Bankası World ve Finansbank kredi kartlarına vade farksız 4 taksit yapılır. Garanti Emeklilik üyelerine grup sınıflarında % 30 indirim uygulanır. Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.

Peşin ödemelerin yapılacağı Banka hesabımız  : 

GARANTİ BANKASI

 • Erenköy Şubesi     Şube Kodu :  150
 • Hesap Adı : Firenze Uluslararası Eğitim Dan Ltd.
 • Hesap No : 150-6201000 TL
 • IBAN : TR37  0006  2000  1500  0006 2010  00         * Lütfen açıklama kısmında öğrenci adını belirtiniz..

İtalyanca Kursu İstanbul

İtalyanca Kursu İstanbul Anadolu Yakası Bağdat caddesinde bulunan Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulunda yapılmaktadır. İtalyanca kursları belirli dönemler açılır ve katılımcıların kısa sürede İtalyanca öğrenmesi hedeflenir.

İtalyanca Kursu İstanbul eğitimleri İtalyanca dilini öğrenmek adına yapılmaktadır. Bunun haricinde Yurtdışı Üniversitelerine hazırlık kursları da bulunmaktadır. Aynı zamanda İtalyanca matematik, fizik, kimya, biyoloji, mantık dersleri de verilen Firenze’de profesyonel eğitmenler eğitim vermektedir.

İtalyanca Kursu İstanbul ilinde Bağdat Caddesinde Şaşkınbakkal’da bulunan Firenze Yurtdışı Eğitim merkezinde gerçekleşir. Matematica, Fisica, Chimica, Biologia, Logica, Storia Dell’Arte özel derslerini Firenze’de İtalyan eğitmenlerden alabilirsiniz. Branş dersleri eğitimlerini İtalyan branş eğitmenleri gerçekleştirmektedir.

İtalyanca Kursu İstanbul ilinde Şaşkınbakkal’da Firenze Dil Okulu’nda yapılmaktadır. İtalyanca kursları A1, A2, B1 veya B2 seviyesinde açılabilmektedir. Güncel programları anasayfamızdan takip edebilirsiniz. Her eğitim öğretim yılı başlangıcında İtalyanca ve İspanyolca kurslarımız açılmaktadır. Aynı zamanda her yaz hızlandırılmış kurslar da düzenleyen Firenze’de hızlandırılmış kurslara katılarak normal kurslardan daha kısa sürede eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.