İtalyada Okumak İçin Sertifika

Uncategorizedİtalyada Okumak İçin Sertifika için yorumlar kapalı

İtalyada Okumak İçin Sertifika

İtalya’da okumak için sertifika sınavından başarıyla geçmeniz gerekmektedir. B2 Seviyesinde CILS sertifikası sahibi olmanız İtalya’da okumanız için en gerekli adımdır. CILS B2 seviyesi sınavını profesyonel eğitmenlerimizin birebir eğitimleriyle hazırlanarak ve biraz da derslerin üzerine düşerek geçebilirsiniz.

İtalya’da okumak için sertifika sınavından B2 seviye CILS sınavını başarıyla geçmelisiniz. Firenze Yurtdışı Eğitim, CILS sınav merkezidir. Firenze’den aldığınız CILS sonucu uluslararası olarak geçerlidir. İtalyanca bilginizi Firenze’den aldığınız Uluslararası geçerliliği olan CILS belgenizi resmi kurumlara beyan edebilirsiniz.

İtalya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrenciler İtalya’da okumak için sertifika sınavı olan CILS’e girmelidir. Firenze ile CILS sınavına hazırlanabilirsiniz. İtalyan eğitmenlerimiz öğrencilerin CILS sınavından yeterli puanı almaları için özel ders eğitimleri gerçekleştirmektedir.

İtalya’da okumak için sertifika sınavının B2 seviyesini geçmelisiniz. CILS sınavına Firenze Yurtdışı Eğitim’in İtalyan eğitmenleriyle hazırlanabilirsiniz. Profesyonel İtalyan eğitmenler tarafından yapılan CILS eğitimleri ile sınava son derece iyi bir şekilde hazırlanırsınız.

İtalya’da okumak için sertifika sınavına iyi hazırlanmalı ve sınav sonucunda başarıya ulaşmış olmalısınız. CILS eğitmenlerimizle hazırlanabileceğiniz CILS sınavından yüksek sonuçlar elde etmeniz mümkündür. CILS eğitmenlerimiz İtalyan öğretmenlerdir. CILS sınav merkezi olan Firenze ile CILS sınavına hazırlanmak oldukça avantajlıdır. Deneyimli eğitmenler eşliğinde CILS hazırlığı ile kusursuz bir sınav geçirebilirsiniz.

İtalya’da okumak için sertifika isteyen devlet üniversitelerinin aynı zamanda kabul sınavları da olabilmektedir. Firenze Dil Okulu, öğrencileri bu sınavlara hazırlamak adına eğitim programları oluşturmuştur. Bu eğitimler hakkında bilgi almak için Firenze eğitim danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

 

CILS Sınavına Başvurmak için lütfen formu doldurunuz..

CILS sınav tarihleri

İtalya’da okumak için sertifika isteyen devlet üniversitelerinin CILS belgenizi görmeleri gerekmektedir. CILS sınavı bu üniversitelere kabul edilebilmek için gereklidir. İtalya’daki devlet üniversitelerinde okuyabilmek için CILS belgesine ve o üniversitelerin ilgili bölümlerinin sınavlarına girmeniz gerekmektedir. Sınavdan başarılı bir şekilde geçerseniz ve CILS belgeniz de varsa o üniversitede sınavını geçtiğiniz bölümde okuma imkanı elde edersiniz.

İtalya’da bu tarz istekleri olan devlet üniversitelerinde okuyabilme imkanı elde etmek için, yani CILS belgesine sahip olabilmek ve üniversite kabul sınavından geçebilmek için iyi bir şekilde hazırlanmış olmalısınız. İtalya’da okumak için sertifika sınavını başarıyla geçmeniz ve sertifikanızı almış olmanız gerekmektedir. CILS sınavından geçmek iyi bir dil eğitimi ile mümkündür. CILS eğitimleri, aynı zamanda CILS merkezi olan Firenze İtalyanca, İspanyolca Dil Okulu’nda yapılmaktadır. Siz de CILS özel ders paketlerinden faydalanarak bu sertifikaya sahip olabilirsiniz.

FİRENZE YURTDIŞI EĞİTİM VE İTALYANCA İSPANYOLCA DİL OKULU aynı zamanda CILS SINAV MERKEZİ’DİR !

İtalya’da okumak için sertifika gerekli olduğunda CILS sınavına katılarak bu sertifikayı temin edebilirsiniz. CILS sınavına Firenze ile hazırlanabilir ve CILS sınavını Firenze’de olabilirsiniz. Firenze’nin CILS sınav merkezi olması ile birlikte gelen profesyonellik öğrencilerin eğitiminin de en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır. İtalyan eğitmenlerin ele aldıkları öğrenci CILS sınavını başarıyla geçmektedir.

CILS’e İyi Hazırlanın

İtalya’da okumak için sertifika sınavını geçmek gerekmektedir. İtalyanca programlara katılabilmek için istenilen seviye B2 olduğundan B2 Seviyesi CILS sınavına katılmalı ve başarılı ile aşamaları tamamlamalısınız.

İtalya’da okumak için sertifika sınav aşamalarının tamamı başarı ile tamamlanmalıdır. Eğer ki belli aşamalardan kalırsanız gelecek CILS sınavında yalnızca kaldığınız aşamalardan sınava girersiniz. Başarıyla geçtikten sonra sertifika almaya hak kazanırsınız. Süre kaybetmemeniz için CILS sınavına iyi bir şekilde hazırlanmanız oldukça önemlidir.

İtalya’da okumak için sertifika sınavına hazırlık eğitimi Firenze Dil Okulu’nda verilmektedir. Deneyimli İtalyan CILS eğitmenleri tarafından eğitim görecek olan öğrenciler tamamen CILS sınavına yönelik özel derslerle başarılı bir şekilde hazırlanır. Profesyonel İtalyan eğitmenler öğrencilerin istedikleri seviyeye ulaşarak CILS aşamalarını geçebilecek eğitimi vermektedir.  

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.