Università Ca’ Foscari

Kuruluş: 1868

İtalyan Ranking: #10

QS World Ranking: #701-750

QS World Ranking – Dil ve Edebiyat: #101-150

                                                                             THE World Ranking: #501-600

 

Ca’ Foscari üniversitesi hakkında daha bilgi almak için 2163022455’ten ya da info@firenze.com.tr’den bize ulaşabilirsiniz.

Ca’ Foscari üniversitesi için başvuru yapmak istiyorsanız tıklayınız.


Ca’ Foscari Lisans Programları
Ca’ Foscari Yüksek Lisans Programları
Ca’ Foscari Lisans Programları

Universita di Ca’ Foscari ‘nin Lisans Programları aşağıdaki gibidir:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ca’ Foscari Yüksek Lisans Programları

Ca’ Foscari ‘nin master programları için tıklayınız.

Ca’ Foscari Venedik Devlet Üniversitesi 1868 yılında İtalyanın ilk İşletme Üniversitesi olarak kurulmuştur.İtalya’nın en köklü üniversitelerinden biridir.  Venedik’te bulunan kampüsünde ingilizce ve italyanca üniversite ve master eğitimleri sunmaktadır. Venedik şehrinin karakteristik özelliğini yansıtır ve kültürlerin araştırmaların, fikirlerin ve yaratıcılığın buluşma noktasıdır. Venedik Üniversitesinde öğrenim dili olan ingilizce ve İtalyanca’nın dışında öğrenciler farklı yabancı diller öğrenmeye teşvik edilir. Büyük Kanala bakan tarihi binası ile Venedik’in merkezinde yer alır. 20000 öğrencisi ekonomi, sosyal bilimler yabancı diller ve fen fakultelerinde eğitim almak tadır. Üniversite programları 3 yıl master programları 2 yıl sürer. Ca’ Foscari üniversitesinde İşletme ve İktisat İngilizce okumak mümkündür. İtalyan üniversitelerinde İşletme bölümlerin sıralamasına göre Ca’ Foscari üniversitesi üçüncüdür.

Ca’ Foscari Venedik Devlet Üniversitesi Türkiye Yetkili Temsilcisi Firenze Yurtdışı Eğitim ile aşağıdaki programlara ücretsiz danışmanlık hizmeti ile başvuru yapabilirsiniz. 

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.