Università di Camerino

 

Kuruluş: 1336

İtalyan Ranking: #1

 

 

Camerino üniversitesi hakkında daha bilgi almak için 2163022455’ten ya da info@firenze.com.tr’den bize ulaşabilirsiniz.

Camerino üniversitesi için başvuru yapmak istiyorsanız tıklayınız.

Camerino Devlet Üniversitesi (Università di Camerino) İtalya’nın ortasında yer alır. Kuruluşu 1200’lere dayanan üniversite 1958 yılında devlet üniversitesi statüsünü almıştır. Firenze Yurtdışı Eğitim İngilizce eğitim programlarına gidecek öğrencilere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 


Camerino Lisans Programları
Camerino Yükseks Lisans Programları
Camerino Lisans Programları

Camerino Devlet Üniversitesinin Lisans Programları aşağıdaki gibidir:

 

 

 

 

 

Camerino Yükseks Lisans Programları

Camerino Yüksek Lisans programları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız.

Camerino Devlet Üniversitesi hakkında bilgi almak, üniversitenin başvuru koşullarını öğrenmek, gerekli olan işlemlerin nasıl yapılacağı hakkında yardım almak, program içerikleri hakkında detaylı bilgi almak, yaşam alanları hakkında destek almak ve üniversite hakkında detaylı bilgi almak için Firenze Yurt Dışı Eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

Università di Camerino, İngilizce lisans ve master programlarına katılabileceğiniz, İtalya’nın kuruluş tarihi olarak en köklü üniversitelerinden biridir.

Neden Camerino Devlet Üniversitesi programlarından birini seçmeliyim?

Çünkü Camerino Üniversitesini seçmek demek birinci sınıf bir yüksek öğretim kurumu seçiyorsunuz demektir. Gerçekten uluslararası bir atmosfere sahip Camerino, samimi insanların bulunduğu güvenli bir yerdir. Camerino’da farklı fikirlere saygı duygusu had safhadır. Farklı kültürler, farklı ilgi alanları Camerino üniversitesinde üretici ve yaratıcı bir şekilde değerlendirilir. Camerino üniversitesinde eğitim almak isteyen öğrenciler en çok Kimya bölümü ve Biyoloji bölümü için başvuru yaparlar.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.