Birebir İtalyanca Dersi

UncategorizedBirebir İtalyanca Dersi için yorumlar kapalı

Birebir İtalyanca Dersi

İTALYANCA BİREBİR ÖZEL DERS PAKETLERİ

Standart

(1 Saat : 95 TL)

Paket

12 Saat

960 TL

(1 Saat : 80 TL)

EKO Paket

20 Saat

1500 TL

(1 Saat : 75 TL)

SÜPER Paket

40 Saat

2600 TL

(1 Saat : 65 TL)

İTALYANCA BİREBİR BRANŞ ÖZEL DERS PAKETLERİ

Standart

(1 Saat : 150 TL)

EKO Paket

20 Saat

2200 TL

(1 Saat : 110 TL)

Süper Paket

40 Saat

3800 TL

(1 Saat : 95 TL)

Birebir İtalyanca Dersi

Birebir İtalyanca Dersi ücretleri tek tek ders alındığında çoğu kişiye yüksek gelebilmektedir. Firenze özel ders paketleri ile bu sorunun önüne geçmiştir. Birebir İtalyanca dersi almak isteyenler bu paketlerden tercih ederek birebir ders ücretini minimuma indirebilirler.

Birebir İtalyanca Dersi kapsamında alınan özel ders paketlerindeki haklarınızı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde özel ders hakkınız yanmamaktadır. Dilediğiniz gün ve saatlerde özel ders alarak istediğiniz yoğunlukta özel ders paketiniz dahilindeki haklarınızı kullanabilirsiniz.

Birebir İtalyanca Dersi eğitimlerine profesyonel anadil eğitmenler girmektedir. Firenze tecrübeli ve kaliteli bir eğitim kadrosuna sahip güçlü bir dil okuludur. Firenze’den alacağınız birebir İtalyanca dersi ile İtalyancayı en etkili şekilde öğrenebilirsiniz.

Birebir İtalyanca Dersi kapsamında her eğitim seviyesinde destek alabilirsiniz. Bu eğitim seviyeleri A1-A2-B1-B2-C1-C2’dir. Birebir derslerin haricinde her seviyeye uygun İtalyanca kursu grup eğitimlerine katılabilirsiniz. İtalyanca kursları 16 hafta süren haftada 2 gün yapılan kurslardır. Kursların başlangıç tarihleri ve ders saatleri farklılık gösterdiği için lütfen sitemizden takip ediniz veya Firenze’yi arayarak bilgi talep ediniz.

Birebir İtalyanca dersi almak için yalnızca Firenze Dil Okulu’na gelmeniz gerekmemektedir. Eğer ki farklı bir ilçe, şehir veya ülkeden özel ders ihtiyacınız olursa yine Firenze’yi tercih edebileceğiniz online özel ders eğitimleri mevcuttur. Yine İtalyan eğitmenler tarafından verilen birebir online İtalyanca dersleri ile öğrenciler veya katılımcılar eğitimlerini sürdürebilirler.

Birebir İtalyanca dersi ile hedeflediğiniz İtalyanca eğitimi alabilirsiniz. Ne amaçla İtalyanca öğrenmek istiyorsanız o amaca yönelik İtalyanca eğitimi ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Deneyimli eğitmenler talebinize yönelik İtalyanca eğitimiyle hızlı sonuç almanızı sağlar.

öğren italyanca

Birebir İtalyanca Öğren

En iyi eğitmenler tarafından verilen özel derslerle Birebir İtalyanca Öğren. Anadil eğitmenler öğrencilerin seviyelerini tespit ettikten sonra profesyonel bir şekilde eğitim programı belirlerler. Eğitmenler bu programı uygulayarak öğrencinin en yüksek verimi almasını sağlar.

Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulu olarak 1995 yılından beri aktif bir şekilde eğitim vermektedir. Firenze farkıyla Birebir İtalyanca Öğren, Firenze özel metoduyla katılımcılar kısa sürede İtalyanca öğrenmektedir. İtalyanca öğretmek konusunda uzman olan profesyonel eğitmenlerden İtalyanca öğrenmek büyük bir ayrıcalıktır.

Birebir İtalyanca Öğren, birebir derslerin ücretleri tek tek alındığında yüksek olmaktadır. Bu sebeple paket programlar oluşturarak sizler için hem uygun fiyatlı hem de gerekli ders sayısını sağladık. Özel ders ücretleri, özel ders paketleri ile çok daha uygun miktarlara gelmektedir.

Birebir İtalyanca Öğren, İtalyanca özel ders paketlerini inceleyerek 12,20 veya 40 saatlik programlardan birini tercih edebilirsiniz. 1 Saati oldukça uygun ücretlere gelen özel ders paketlerinden tercih etmek her zaman daha avantajlıdır.

Birebir İtalyanca Öğren, İtalyanca öğrenmek için grup dersleri yerine özel dersler ile hızlı sonuç alırsınız. İstediğiniz yoğunlukta yapabileceğiniz özel derslerle İtalyancanızı  hızla geliştirebilirsiniz. Özel ders veya grup dersi farketmeksizin yapılan eğitimlerden sonra kendiniz de çaba göstermeli, alıştırmalar yapmalı, sorular çözmeli, İtalyancayı hayatınıza sokmalısınız.

Birebir İtalyanca Öğren, eğer ki Firenze’ye gelemeyecek pozisyondaysanız online birebir İtalyanca özel derslerini tercih edebilirsiniz. İtalyan eğitmenlerimiz tarafından sınıflarımızda sistemimiz kurulur ve öğrenci ile Skype üzerinden görüntülü ve sesli bağlantı sağlanır. Eğitim iki taraf ta hazır olduktan sonra başlar. Online birebir İtalyanca derslerini dilediğiniz her yerden alabilirsiniz.

Birebir İtalyanca Öğren, örneğin bir şirkette çalışıyorsunuz ve Firenze’ye gelebilecek zamanınız yok, yeriniz de ters kalıyor, sorun değil, öğretmenlerimizi sizler için yönlendirebiliyoruz. 2 veya daha fazla kişi olarak grup dersi talep ettiğiniz takdirde İtalyan öğretmenimiz sizler için şirketinize veya neresi size uygunsa oraya gelebilmektedir. Siz İtalyanca eğitim almak istiyorsanız diğer sorunları biz çözümleyerek size en uygun seçenekler üzerinden değerlendirme yapıyoruz.

Birebir İtalyanca Öğren, CILS sınavına yönelik İtalyanca eğitimi alarak CILS sınavına son derece iyi bir şekilde hazırlanabilirsiniz. CILS sınavı kapsamında hedeflenen seviyede İtalyanca eğitimi alabilir, İtalyanca seviyenizi hızla yükseltebilirsiniz.

özel ders
özel ders eğitim
özel ders italyanca

Birebir İtalyanca

Birebir İtalyanca eğitimi ile İtalyancayı en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. İstediğiniz yoğunlukta yapabileceğiniz özel dersler ile ister 1 ayda ister 6 ayda İtalyancanızı geliştirebilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatlerde özel ders alabilirsiniz.

Birebir İtalyanca eğitimleri yapıldıktan sonra evde film izleyerek İtalyanca’ya aşina olmaya çalışmalısınız. İtalyanca kelimeler, cümleler, duygu yüklü ifadeler ile ilgili öğrenecekleriniz İtalyanca’yı kavramanız açısından değerlidir. Filmler istediğiniz türde olabilir yalnızca İtalyanca konuşmalar olmalıdır.

Birebir İtalyanca derslerinden sonra günlük hayatınızda yapabileceğiniz önemli aktivitelerden biri de İtalyanca müzik dinlemektir. Yürürken, evde, okulda vb. yerlerde İtalyanca müzikler dinleyerek kendinizi İtalyanca kelimelere aşina hale getirebilirsiniz.

Birebir İtalyanca derslerinin haricinde yapılan en etkili aktivitelerden biri de kitap okumaktır. İtalyanca kitap okumanız, başta anlamasanız dahi kelime bilgisi açısından oldukça değerlidir. İsterseniz kelimelere sözlükten bakarak kitabı anlayarak okuyabilirsiniz.

Birebir İtalyanca derslerinin yanında yapabileceğiniz bu film seyretme, müzik dinleme, kitap okuma gibi aktiviteler İtalyanca seviyenizin hızla ilerlemesine yardımcı olacaktır.

Birebir İtalyanca eğitimi profesyonel anadil eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Firenze’de İtalyanca eğitimlerini yalnızca İtalyan eğitmenler vermektedir. Deneyimli İtalyan eğitmenler öğrencilerin kısa sürede İtalyanca öğrenmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin hızlı gelişim gösterebilmesi derslerden sonra yaptıkları tekrarlara ve kendilerini geliştirmelerine bağlıdır.

Birebir İtalyanca dersleri süresince katılımcı ya da öğrenci derslere iyi odaklanmalı ve bol alıştırma yapmalıdır. Yalnızca yapılan dersler ile İtalyanca’yı anlayabilirsiniz fakat kullanmanız zor olur. Eğer ki İtalyanca’yı kullanmak ta istiyorsanız bol bol alıştırma yapmalı ve konuşmaya çalışmalısınız. En yaygın hatalardan birisi İtalyanca’yı tam bilmediğini düşünüp konuşmaktan çekinmektir. Kesinlikle konuşmaya çalışmalı ve hata yapmalısınız. Herkes size öğretmek için can atacak ve hatalarınızı zevkle düzeltecektir. Özellikle öğretmeninizle İtalyanca konuşmaya çalışmalısınız ki hatalarınızı düzeltsin ve onlara yönelik çalışma hazırlayabilsin.

Birebir İtalyanca eğitimleri ile hedeflediğiniz İtalyanca’ya ulaşabilirsiniz. İş İtalyancası, alışveriş için İtalyanca, konuşmak üzerine İtalyanca gibi istediğiniz şekilde nitelendirerek eğitmenlerimizden bu amacınıza yönelik eğitim alabilirsiniz.

Birebir İtalyanca Kursu

Birebir İtalyanca Kursu eğitimleri anadil öğretmenler tarafından verilmektedir. Anadil eğitmenler birebir olarak öğrencilerle ders yapmaktadır. Birebir İtalyanca kursunda Firenze yöntemiyle yapılan dersler ile hızlı sonuç alınır. Birebir kursların sonunda İtalyancayı konuşmaya başlarsınız.

Birebir İtalyanca Kursu eğitimi ile İtalyanca’nızı ilerletirken bir seyahate çıkmanız gerekir de dersleri kaçırmak durumunda kalırsanız online birebir eğitim ile aynı şekilde ders kaçırmadan devam edebilirsiniz. İtalyanca eğitimine ara verildiğinde gerileme görülebilmektedir. Bu sebeple online dersler ile İtalyanca eğitimine devam etmek çok önemlidir.

Birebir İtalyanca Kursu ile her seviyede İtalyanca eğitimi alabilirsiniz. A1,A2,B1,B2,C1,C2 olmak üzere tüm İtalyanca seviyelerinde ders yapabilirsiniz. Birebir eğitimin haricinde hızlandırılmış İtalyanca kurslarına katılarak grup dersleri de alabilirsiniz. Birebir kurs eğitimleri aynı zamanda birebir özel ders eğitimleridir. İstediğiniz gün ve saatte anadil eğitmenlerle ders yapabilirsiniz.

Birebir İtalyanca Kursu, özel ders şeklinde yapılmaktadır. 40 Saat özel ders alarak 1 tam kuru birebir İtalyan eğitmeninizle tamamlayabilirsiniz. Eğitimleriniz yarıda kalır da gelemeyecek pozisyonda olursanız, kalan eğitimlerinizi online İtalyanca özel ders şeklinde de tamamlayabilirsiniz.

Birebir İtalyanca Kursu, birebir İtalyanca özel ders demektir. 2 veya daha fazla kişi özel ders almak istediğiniz durumlarda yurt içi eğitim danışmanlarımızla görüşebilir ve size özel programlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

firenze sınıf özel ders

Birebir İtalyanca Kursu sınıfları klimalı, gün ışığını alan, hijyenik, kaliteli araç gereçlere sahip ferah sınıflardır. Birebir olarak yapılan İtalyanca dersleri katılımcının talebine göre şekillenmektedir. Dersler İtalyanca öğrenim amacına göre yapılabilir ve istenilen İtalyanca eğitimi üzerine odaklanılabilir.

Birebir İtalyanca dersi eğitimleri de diğer İtalyanca eğitimleri gibi anadil eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. İtalyan eğitmenlerin konu anlatımlarıyla ve alıştırmalarıyla öğrenciler kısa sürede İtalyanca’yı öğrenirler. Öğrenciler İtalyanca dil haznelerini geliştirmesi İtalyanca’nın öğrenimi açısından son derece önemlidir.

Birebir İtalyanca eğitimi alan öğrenciler grameri çözdükten sonra hızlı bir şekilde fiilleri öğrenmeli ve bol bol tekrar etmelidir. Öğrenmeye asla ara verilmemeli devamlı olarak çalışma sürdürülmelidir. Ancak ve ancak kalıcı bilgi tekrarla ve yeni kelimelerle sağlanmaktadır. Grameri çok iyi bilen öğrenciler konuşulanları çok iyi anlayabilirler fakat konuşmak için kelime öğrenimi şarttır. Birebir İtalyanca eğitimi almak öğretmeninizin sizi özel olarak takip etmesini ve gelişiminize göre ders yapmasını sağlamak adına çok faydalıdır.

Birebir İtalyanca Dersi yaptığınız sürece 1 İtalyan eğitmen sizinle ilgilenecek ve gelişiminizi yakından takip edecektir. Nerelerde zorluk yaşadığınızı, nerelerde eksiklerinizin olduğunu tespit etmesiyle birlikte o konulara özel olarak eğilecek ve eksiklerinizin giderilmesini sağlayacaktır.

Birebir İtalyanca Kursu eğitimi yalnızca özel ders şeklinde olmaktadır. İtalyanca kursları grup dersleri şeklinde işlenmektedir. Grup derslerine katılmak için açılacak olan İtalyanca kurslarının tarihlerini öğrenmeli ve size en uygun gün ve saatlerde olan kurslara katılım sağlamalısınız.


Birebir İş İtalyancası Eğitimi 

Birebir İtalyanca eğitimi kapsamında İş İtalyancası eğitimine ihtiyacı olan katılımcılar için özel programlarımız mevcuttur. 12 Saat, 20 Saat ve 40 Saat özel ders paketlerinden size en uygun olanı seçebilir ve eğitiminize hemen başlayabilirsiniz. Özel ders eğitimleri istenilen gün ve saatlerde  ve istenilen yoğunlukta yapılabilmektedir.

Birebir İtalyanca eğitimi kapsamında İş İtalyancası eğitimi veren eğitmenler profesyonel İtalyan öğretmenlerdir. Firenze Yurtdışı Eğitim Türkiye’de alınabilecek en kaliteli İtalyanca eğitimini veren, 1995’ten beri eğitim sektöründe hizmet veren, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur.

Firenze Yurtdışı Eğitim, birebir İtalyanca eğitimi kapsamında İş İtalyancası eğitimini verecek eğitmenleri son derece hassas bir şekilde değerlendirerek belirlemektedir. İstanbul’un en iyi İtalyan eğitmenleri ile çalışan Firenze Yurtdışı Eğitim, İş İtalyancası eğitimlerinde iş hayatına yönelik eğitim vermektedir.

Birebir İş İtalyancası Öğren

Birebir İtalyanca Öğren ,öğrenmek istediğiniz konuya özel olarak yoğunlaşarak İtalyanca öğrenebilirsiniz, örneğin İş İtalyancası eğitimi ihtiyacınız varsa İş İtalyancası eğitimi alabilirsiniz. İş İtalyancası eğitimlerimizde

Telefon görüşmeleri, E-mail yazımı, Teklif Hazırlama, Rapor Sunma, Sunum Yapma, Ticari anlaşmalar, Kontrat hazırlama, Sektörel Terimler, Finansal Terimler, İş Yemeği Sohbeti, İş başvurusu ve CV hazırlama, İtalyanlarla İş Yapmanın Püf Noktaları

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.