ELIS İtalyanca Dil Sınavı

elis sınavı logo


☆ ELIS (Esame di Lingua Italiana per Stranieri) Firenze Yurtdışı Eğitim tarafından verilen bir sertifikadır.

☆ ELIS 3 farklı bölümden oluşan resmi İtalyanca dil yeterlilik sınavıdır. Bu sertifika ile İtalyanca yeterliliğiniz resmiyet kazanmaktadır. Bu sertifika özellikle Erasmus proje şartlarını karşılamada ve İtalyan şirketlerinde iş bulabilmek kolaylığı açısından çok gereklidir. Sınav içeriği aşağıdaki gibidir: ELIS sınavına girdikten 1 hafta sonra sonuçlar açıklanmaktadır. Sınav için kayıt olunca aldığınız kayıt numarasıyla Firenze Yurtdışı Eğitim web sitesinde sınav sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz.

ELIS sınavına girdikten 1 hafta sonra sonuçlar açıklanmaktadır. Sınav için kayıt olunca aldığınız kayıt numarasıyla Firenze Yurtdışı Eğitim websitesinde sınav sonuçlarınızı kontrol edebilirsiniz.

elis dil sınavı
elis italyanca dil sınavı

ELIS Sınav ücreti 200 TL + KDV (%8)’dir.

ELIS Sınavına kayıt olmak için aşağıdaki şekillerde bize ulaşabilirsiniz:

info@firenze.com.tr’ye mail yazarak kayıt olmayı talep edebilirsiniz;

+90 216 302 24 55 hattı kullanarak kayıt olmayı talep edebilirsiniz;

Bağdat Caddesinde 374/5 Şaşkınbakkal’daki tek şubemize gelerek direk kayıt olabilirsiniz.

 


ELIS (Esame di Lingua Italiana per Stranieri) sınavına girerek başarılı olmanız durumunda sertifikasını alırsınız. Bu sertifika ile İtalyanca yeterliliğiniz resmiyet kazanmaktadır.

ELIS İtalyanca dil seviyenizi gösteren resmi bir sertifikadır. Bu sertifika İtalyan şirketlerinde iş bulabilmek adına oldukça önemli bir belgedir.

ELIS İtalyanca Sınavı çalışmalarınızı iyi yaparak sertifikasını alırsanız ERASMUS proje şartlarını da karşılamış olursunuz.

ELIS İtalyanca Dil Sınavı, Firenze Yurtdışı Eğitim’de gerçekleştirilmektedir. Sınavı geçerek başarılı olduktan sonra sertifikalarınızı Firenze’den alabilirsiniz.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.