Firenze Danışmanlık

UncategorizedFirenze Danışmanlık için yorumlar kapalı

Firenze Danışmanlık

Firenze Danışmanlık firması profesyonel olarak yurt dışı danışmanlık veren deneyimli ve donanımlı personeliyle ve kendini kanıtlamış hizmetleriyle oldukça çok tercih edilen bir yurt dışı danışmanlık firmasıdır.

Firenze, tüm ruhsatları alınmış, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, 1995 yılından beri faaliyetlerini sürdüren resmi bir kurumdur. Firenze Danışmanlık, uluslararası geçerliliğe sahip olan CILS sınav merkezidir. CILS, İtalyancanızın hangi seviyede olduğunu gösteren resmi bir belgedir.

İtalya’da okumak için aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırabilecek yetkinlikte olan Firenze eğitim danışmanları sayesinde rahatlıkla İtalya’da eğitim alabilirsiniz. Firenze Danışmanlık firması aynı zamanda anadil eğitmenleriyle yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrencileri İtalyan üniversitelerinin giriş sınavlarına hazırlamaktadır.

İtalyanca dilini Türkiye’de en iyi öğreten kurum olan Firenze Danışmanlık şirketi, yalnızca anadil eğitmenlerle çalışmaktadır. Profesyonel eğitmenler CILS seviyesinde formasyonlu öğretmenlerdir.

İtalyanca dil eğitimlerinin yanında İtalyanca branş eğitimleri de verilen Firenze Danışmanlık şirketinden İtalyanca matematik, fizik, kimya, biyoloji, geometri, sanat tarihi, mantık dersleri alabilirsiniz.

Firenze Danışmanlık, yurt dışında İtalyan üniversitelerinde okumak isteyen öğrencilere yol gösteren profesyonel ve tecrübeli bir firmadır. Tüm araştırmaları yapan deneyimli yurt dışı eğitim danışmanları ile hedeflediğiniz üniversiteye girmek artık çok kolay olmaktadır. Firenze’de tüm yurt dışı eğitim danışmanları İtalyanca’ya son derece hakimdir. Üniversitelerle yazışmalar yaparak sorun teşkil eden durumlara çözüm bulunmaya çalışılır. Öğrenci’ye taahhüt edilen hizmetin sağlanmasından sonra da öğrenci tek başına bırakılmaz. Firenze ile yurtdışında eğitim alan öğrenciler her zaman Firenze’den destek isteyebilir.

Firenze Danışmanlık, CILS sınav merkezi olmasının yanında öğrencilerini CILS sınavına da hazırlamaktadır. İtalyan eğitmenler ile CILS sınavına hazırlanan öğrenciler başarılı sonuçlar elde etmiştir. Deneyimli İtalyan eğitmenlerden alınan özel ders eğitimleri ile CILS sınavında istediğiniz seviyeyi geçebilirsiniz.

Firenze Danışmanlık ile yeni bir dil öğrenebilir, İtalyanca veya İspanyolca grup derslerine katılabilirsiniz. Dil eğitiminin günümüzdeki önemi  değerlendirildiğinde herkesin alması gerek bir eğitim olduğunu görmekteyiz. İnsanlar arasında fark yaratmak için lisan öğrenmek çok önemli bir olgudur. Dil eğitimi sizlere değer ve kalite katar, iş başvurularında ve iş ilişkilerinde güzel sonuçlar alırsınız.

Firenze Danışmanlık Merkezi, İtalya’da eğitim almak isteyen tüm öğrencilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunun yanında düzenlediği İtalyanca kurslarıyla İtalya’da İngilizce eğitim alacak öğrencilerin de İtalyanca öğrenmesini sağlamaktadır. A1 Düzeyi bir İtalyanca ile İtalya’da en azından söylenilenleri anlayabilecek düzeye gelebilirsiniz. Kendinizi ifade edebilir, temel kavramlara hakim olursunuz. Bu sayede yalnızca İtalyanca konuşulan ve İngilizce’nin gerçekten az konuşulduğu İtalya gibi bir ülkede iletişim kurabilecek düzeyde seviyeye sahip olabilirsiniz.

Firenze Danışmanlık Merkezi, Türkiye’nin en gözde ve kaliteli İtalyanca ve İspanyolca eğitimi veren Dil okuludur. Deneyimli yurt dışı danışmanlarıyla, profesyonel eğitim danışmanlarıyla başarının gerçek adresi olan Firenze, öğrencilerini istedikleri üniversitelerin istedikleri bölümlerine yerleştirmesiyle bilinir.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.