Firenze Dil Kursu

UncategorizedFirenze Dil Kursu için yorumlar kapalı

Firenze Dil Kursu

Firenze Dil Kursu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm ruhsatları alınmış resmi bir İtalyanca, İspanyolca Dil Okuludur. Firenze, yurtdışı eğitim alanında uzman danışmanlarıyla öğrencilerin yurt dışında eğitim alabilmelerini sağlamaktadır.

Firenze Dil Kursu İtalyanca ve İspanyolca öğrenmek adına gidilebilecek en iyi eğitim birimidir. Tecrübeli anadil eğitmenleri ile verdiği özel Firenze metotlu eğitimler kısa zamanda etkisini göstermekte ve katılımcılar İtalyancayı kullanmaya başlamaktadır.

Firenze Dil Kursu yalnızca İtalyanca eğitimi vermemektedir. İtalyanca branş dersleri de alabileceğiniz Firenze’den alabileceğiniz dersler matematica, fisica, chimica, biologia, logica, storia dell’arte’dir.

Firenze Dil Kursu, resmi CILS sınav merkezidir. Siena Devlet Üniversitesi tarafından düzenlenen ve değerlendirilen CILS sınavını Firenze Yurtdışı Eğitim’de olabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz tarafından CILS sınavına hazırlanabilirsiniz.

Firenze Dil Kursu 1995 yılından beri aktif şekilde Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bunun yanında İtalyanca eğitimleriyle katılımcıların istedikleri seviyede İtalyanca sahibi olmasını sağlamaktadır.

firenze dil okulu

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.