Firenze Hakkımızda

Firenze Yurtdışı Eğitim 1995’den beri hizmet veren profesyonel ve tecrübeli bir eğitim kurumudur. Firenze Yurtdışı Eğitim İtalya’nın en iyi üniversitelerinin Türkiye yetkili kayıt ofisidir. Firenze, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı İtalyanca ve İspanyolca Dil Okuludur. Firenze Yurtdışı Eğitim yetkili temsilcisi olduğu üniversitelere profesyonel danışmanlık ve kayıt hizmetlerini ücretsiz sunar. Firenze Yurtdışı Eğitim İtalyan üniversitelerinin ve eğitim gruplarının İtalya dışındaki kampüslerine ve okullarının da Türkiye Yetkili Temsilciliğini yapmaktadır. Firenze Yurtdışı Eğitim İtalyan Tasarım okullarının yurtdışına açılmalarında etkin rol alan Firenze Yurtdışı Eğitim bir çok okulun ilk ve dünyadaki en iyi temsilcisidir. Her yıl aldığı ödüller ile bu başarısını pekiştirmektedir.

Firenze Yurtdışı Eğitim sene içinde bir çok yabancı üniversite yetkililerini ve profesörlerini Türkiye’de misafir ederek Türk öğrencilerle buluşmalarını sağlar. Firenze Yurtdışı Eğitim yıl içinde organize ettiği okul tanıtım toplantılarında verilen tasarım seminerleri ile öğrencilerin yurtdışı deneyimlerini Türkiye’de yaşamaya başlamalarını sağlar. Firenze Yurtdışı Eğitim tümü İtalya’da eğitim almış danışman kadrosu ile öğrencilere profesyonel ve kişiye özel danışmanlık hizmeti sunar. Firenze Yurtdışı Eğitim İtalya’nın kapılarını Türk öğrencilere açar. İtalyan Devlet okullarında okumak isteyen öğrencilere devlet üniversiteleri giriş sınavlarına hazırlık dersleri ve destek paketleri sunar.

Firenze Yurtdışı Eğitim Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak sadece İtalyanca ve İspanyolca eğitimi vererek Firenze Dil Merkezi öğrencilerinin kısa sürede İtalyanca ve İspanyolca konuşmasını sağlar. Firenze Yurtdışı Eğitim anadil eğitmenlerin Firenze özel metodu ile verdiği dil kursları Avrupa Dil Seviyeleri sistemine göre kurlara ayrılmıştır. Firenze Yurtdışı Eğitim grup derslerinin yanı sıra katılımcıların ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre birebir, mini grup ve kurumsal eğitimler de tasarlanmaktadır. Yurtdışında eğitim alacak öğrencilerin yanısıra iş dünyasından da bir çok kişi ve kurum eğitim almaktadır. Şirketlerin eleman taleplerini öğrencilerine duyurmakta böylece bir çok Firenze öğrencisi iş hayatında İtalyanca bilmenin ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Firenze Yurtdışı Eğitim 2017 yılında Siena Devlet Üniversitesi ‘CILS Yabancılar için İtalyan Dili Sertifikası’ resmi merkezi olmuştur. CİLS sınavı her yıl 2 defa Firenze Dil Merkezinde yapılmaktadır.

 

Firenze Yurtdışı Eğitim ile yurtdışı üniversitelere kayıt olmanın avantajları

Üniversitelerin resmi kayıt ofisi

Kolaylaştırılmış başvuru ve kayıt işlemleri

Yetkili Temsilciliği olan üniversitelerde ücretsiz danışmanlık

Profesyonel Danışmanlık

MEB onaylı Firenze Dil Merkezi’nde Hediye İtalyanca Kursu

İtalya’da eğitimde 18 yıllık tecrübe

Tamamı İtalya’da eğitim almış danışmanlar

Firenze’ye özel tanımlanmış burs yarışmalarına katılma şansı

Devlet Üniversiteleri sınavlarına hazırlık dersleri

Devlet Üniversitelerine kayıt destek paketi

Konaklama Asistanlığı

Vize Asistanlığı

Oturma İzni Asistanlığı

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.