Firenze Yurtdışı Danışmanlık

UncategorizedFirenze Yurtdışı Danışmanlık için yorumlar kapalı

Firenze Yurtdışı Danışmanlık

Firenze Yurtdışı Danışmanlık ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulu, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, tüm ruhsatları alınmış resmi bir kurumdur. 1995 yılından beri aktif şekilde hizmet veren Firenze, kaliteli hizmet ve profesyonel iş ahlakı anlayışı ile fark yaratan bir eğitim merkezidir.

Firenze Yurtdışı Danışmanlık, Siena Devlet Üniversitesinin düzenlediği CILS sınav merkezidir. Senede 2 defa yapılan CILS sınavına Firenze Yurtdışı Eğitim’te girebilirsiniz.

İtalya’da üniversite okumak isteyen her öğrenci Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla kendine bir yol haritası çizebilir ve amacını gerçekleştirmek için profesyonel bir adım atmış olur. İtalya’da okumak için gerekli tüm belgelerin hazırlanmasında ve yürütülen tüm süreçte Firenze Yurtdışı Danışmanlık size destek olur ve yol gösterir.

İtalyanca kursları ve özel dersleriyle öğrenciler İtalyanca seviyelerini istedikleri derecede yükseltebilirler. İtalyanca dil eğitimleri profesyonel anadil eğitmenler tarafından verilmektedir. Öğrencilerin Firenze Yurtdışı Danışmanlık bünyesinde aldıkları eğitimlerle kısa sürede İtalyanca’yı kullanabilmeleri deneyimli İtalyan eğitmenleri sayesindedir.

Firenze Yurtdışı Danışmanlık okulu online İtalyanca özel ders veya online İspanyolca özel ders seçenekleri de sunan profesyonel bir eğitim merkezidir. İtalyanca veya İspanyolca eğitimi almak istiyorsunuz, en iyi eğitim veren Firenze’yi tercih etmek istediniz fakat yerimize gelebilecek pozisyonunuz, zamanınız yok, problem değil, online eğitimler sizin için var. Online birebir İtalyanca veya İspanyolca dersleri alabilirsiniz. İtalyanca derslerini İtalyan eğitmenler, İspanyolca derslerini İspanyol eğitmenler gerçekleştirmektedir.

Firenze Yurtdışı Danışmanlık ile İtalya’ya giden öğrenciler oldukça güzel mesajlarla geri dönüşler sağlamaktadır. Referanslar bölümünde öğrencilerimizin attıkları mesajları görebilirsiniz. Öğrencilerimize ve ailelerine asla hayal satmıyoruz. Tamamen gerçekleri iyisi ve kötüsü ile söyleyerek değerlendirmelerini sağlamak danışmanlarımızın görevidir. Yaşanabilecek aksiliklere kadar her ayrıntıya değer veren danışmanlarımız öğrencileri ve ailelerini tüm konularda bilgilendirmektedir.

Firenze Yurtdışı Danışmanlık yurt dışında okumak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmetinin yanısıra İtalyanca ve İspanyolca eğitimleri veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, resmi bir dil okuludur. Profesyonel İtalyan ve İspanyol eğitmenlerin eğitim verdiği Firenze Dil Okulu’nda öğrenciler İtalyanca ve İspanyolca’yı anadil eğitmenlerden öğrenmektedir. 

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.