Hızlandırılmış İspanyolca Kursu

line firenze

Kurs Seviyesi : Başlangıç (A1)

Başlangıç Tarihi : 31 Temmuz 2017

Ders Günleri : Pazartesi Salı Çarşamba - Perşembe

Ders Saatleri : 10:30 - 13:00

Süre : 4 Hafta

Fiyat 730 TL

line firenze

0216 302 24 55

ispanyolca kursu

 

Hızlandırılmış İspanyolca Kursu 31 Temmuz'da başlıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Firenze, İtalyanca ve İspanyolca veren en iyi dil okuludur.

Firenze Yurtdışı Eğitim farkıyla bu yaz İspanyolca öğrenebilirsiniz. Firenze'nin İspanyolca eğitimlerini tamamlayan her öğrenci İspanyolcayı kullanmaya başlar.

Hızlandırılmış İspanyolca Kursu eğitimlerine katılmak için +90 216 302 24 55, +90 554 994 68 28 ve +90 533 777 79 76 telefon numaralarını arayabilir, görüşmeye gelebilir veya kayıt yaptırabilirsiniz.

Hızlandırılmış İspanyolca Kursu eğitimleri Bağdat Caddesi Yener Apt. 374 / 5 Şaşkınbakkal - Kadıköy / İSTANBUL adresinde Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulunda gerçekleştirilmektedir.

Hızlandırılmış İspanyolca Kursu ile başlangıç seviyesinde İspanyolca öğrenir ve sonrasında devam ederek seviyenizi ayrıcalıklı programlarla geliştirebilirsiniz.

Hızlandırılmış İspanyolca Kursu eğitimleri İspanyol eğitmenler tarafından verilir. Firenze İtalyanca İspanyolca Dil Okulu ile İspanyolcayı kültürüyle birlikte öğrenebilirsiniz.

Hızlandırılmış İspanyolca Kursu eğitimleri Firenze özel metoduyla yapılmaktadır. Bu özel öğretim yöntemi ile İspanyolcayı kurs bitiminde kullanmaya başlayabilirsiniz.

firenze line

Hiç İspanyolca bilmeyen katılımcıların korkmasına gerek yok. Eğitmenlerimiz İspanyolcayı temelden anlatarak katılımcıların İspanyolca öğrenmesini sağlamaktadırlar. Hızlandırılmış İspanyolca Kursu dersleriyle gün geçtikçe İspanyolcayı sevecek ve daha kolay anlamaya başlayacaksınız.

Dersler başlarda çok zormuş gibi görünebilir. Fakat profesyonel eğitmenlerle yapılan eğitimler sonucunda İspanyolcayı kolaylıkla anlayabilecek dereceye gelebileceksiniz. Hızlandırılmış İspanyolca Kursu sonunda kendinizi ifade edebilecek, konuşmaları anlayabileceksiniz.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.