Hızlandırılmış İtalyanca Kursu

HIZLANDIRILMIŞ İTALYANCA KURSLARIMIZ YAZ DÖNEMİNDE YAPILMAKTADIR. YAZ DÖNEMİ KAYITLARI KURSLARDAN 1 AY ÖNCE YAPILMAYA BAŞLAYACAKTIR.
0216 302 24 55

ispanyolca kursu

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu

Kurs Seviyesi :  Başlangıç (A1)
Başlangıç Tarihi :  01 Temmuz 2019
Ders Günleri :  Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe
Ders Saatleri : 10:30 – 13:00
Süre :  4 Hafta
Fiyat :  700 TL

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu 01 Temmuz’da başlıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Firenze, İtalyanca ve İspanyolca eğitim veren en iyi dil okuludur.

Firenze Yurtdışı Eğitim farkıyla bu yaz İtalyanca öğrenebilirsiniz. Firenze’nin İtalyanca eğitimlerini tamamlayan her öğrenci İtalyancayı kullanmaya başlar.

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimlerine katılmak için +90 216 302 24 55, +90 554 994 68 28 ve +90 533 777 79 76 telefon numaralarını arayabilir, görüşmeye gelebilir veya kayıt yaptırabilirsiniz.

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimleri Bağdat Caddesi Yener Apt. 374 / 5 Şaşkınbakkal – Kadıköy / İSTANBUL adresinde Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulunda gerçekleştirilmektedir.

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu ile başlangıç seviyesinde İtalyanca öğrenir ve sonrasında devam ederek seviyenizi ayrıcalıklı programlarla geliştirebilirsiniz.

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimleri İtalyan eğitmenler tarafından verilir. Firenze İtalyanca İspanyolca Dil Okulu ile İtalyancayı kültürüyle birlikte öğrenebilirsiniz.

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimleri Firenze özel metoduyla yapılmaktadır. Bu özel öğretim yöntemi ile İtalyancayı kurs bitiminde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hiç İtalyanca bilmeyen katılımcıların korkmasına gerek yok. Eğitmenlerimiz İtalyancayı temelden anlatarak katılımcıların İtalyanca öğrenmesini sağlamaktadırlar. Hızlandırılmış İtalyanca Kursu dersleriyle gün geçtikçe İtalyancayı sevecek ve daha kolay anlamaya başlayacaksınız.

Dersler başlarda çok zormuş gibi görünebilir. Fakat profesyonel eğitmenlerle yapılan eğitimler sonucunda İtalyancayı kolaylıkla anlayabilecek dereceye gelebileceksiniz. Hızlandırılmış İtalyanca Kursu sonunda kendinizi ifade edebilecek, konuşmaları anlayabileceksiniz.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimlerinin tam anlamıyla etkili olabilmesi için İtalyanca’yı hayatınıza sokmalısınız. İtalyanca filmler izleyerek, İtalyanca müzik dinleyerek, İtalyanca kitap okuyarak İtalyanca kurslarından en yüksek verimi sağlayabilirsiniz. İtalyanca öğrenmek yalnızca kurslara gelmekle zor olmaktadır. Kurs dışında da kendinizi geliştirmeli, pratik yapmaya çalışmalı, alıştırmalar yapmalısınız.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu derslerini kaçırdığınız takdirde, eğer ki Firenze’ye gelemeyecek konumdaysanız online özel dersleri ile kaçırdığınız dersleri tamamlayabilirsiniz. Online özel dersler birebir olarak anadil eğitmenle birlikte yapılmaktadır. Skype üzerinden gerçekleşen online özel dersin standart özel dersten neredeyse hiç bir farkı yoktur.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimlerinin temel amacı İtalyanca bilmeyen veya daha önce İtalyanca öğrenmiş fakat unutmuş olan katılımcılara başlangıç seviyesinde İtalyanca öğretmektir. Hızlandırılmış İtalyanca kursunun sonunda başlangıç seviyesinde İtalyanca öğrenmiş olursunuz. Aynı zamanda Avrupa ülkelerine göre A1.1 seviyesinde İtalyanca eğitiminizi tamamlamış olursunuz.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu ile A1.1’i tamamladıktan sonra A1.2, A2.1, A2.2, B1.1, B1.2, C1.1, C1.2 gibi devam kurlarına grup olarak sırasıyla devam edilebilmektedir. Öğrencilerin talepleri üzerine hızlandırılmış kurslar son kura kadar devam ettirilmektedir.

italyanca kursu

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimleri hafta içi ve hafta sonu olacak şekilde düzenlenecektir. Yoğun talep üzerine grup sınıfları üzerinde çalışmalar başlatılmıştır. Yurtdışı öğrencilerinin hazırlanma sürecinde sınıflarımızın doluluğundan dolayı grup sınıfları konusunda sorun yaşamaktayız. Kısa süre içerisinde bu sorunu çözüme kavuşturup grup dersleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu talepleri üzerine başlangıç seviyesi İtalyanca kursları düzenlenmektedir. Yeni katılımcılar oldukça İtalyanca kurslarından katılımcılarımızı mahrum bırakmayacağız. İtalyanca kurs talepleriniz için her zaman Firenze’yi arayarak bilgi verebilirsiniz. Yeterli öğrenci sayısı sağlandığında herkese uygun gün ve saatlerde kurs planlaması yapılmaktadır.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimleri yalnızca yaz aylarında gerçekleştirilmektedir. İtalyanca öğrenmek isteyen herkes hızlandırılmış eğitimle 1 ay içerisinde A1.1 seviyesine ulaşabilir. Normalde bu seviyede İtalyanca bilgisine ulaşmak 2 ay süren bir süreçtir. Hızlandırılmış olmasının amacı katılımcıların yaz aylarında tatil yapabilme imkanlarını kısıtlamamaktır.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu sınıfları genellikle 8-10 kişi arasında değişmektedir. Yoğun talep olduğunda nadiren bu kişi sayısı aşılabilir. Hızlandırılmış eğitimler sınırlı sayıda yapıldığı için bazı aylar çok yoğun talep olabilmektedir.

☆ Hızlandırılmış İtalyanca Kursu sınıfları başladıktan sonra öğrenciler talep ettiği sürece bir sonraki kur için kurs devam ettirilir. Kurslar CILS seviyesinde kur sistemine göre yapılmaktadır. Öğrencilerin İtalyanca seviyelerini hızlı bir şekilde geliştiren hızlandırılmış İtalyanca kursları genel olarak yaz döneminde açılmaktadır.

italyanca kursu

Kısa zamanda İtalyanca öğrenmenin en iyi yolu Hızlandırılmış İtalyanca Kursu eğitimlerine katılmaktır. Hızlandırılmış eğitimlerin normal eğitimlerden tek farkı şudur; normal eğitimlerde haftada 2 gün 3’er ders yapılırken hızlandırılmış eğitimlerde haftada 4 gün 3’er ders yapılmaktadır. Bu sayede normal sürenin tam yarı süresinde İtalyanca seviyeniz yükselmektedir.

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu ile 8 haftada 1 kur atlayabilirsiniz. İtalyanca seviyenizi daha çok yaz döneminde açılan hızlandırılmış İtalyanca kursuna katılarak hızla ilerletebilirsiniz. İtalyan eğitmenlerin farkını ders anlatımlarında hissedecek, İtalyanca’yı son derece doğru şekilde kullanabilecek seviyeye gelebileceksiniz. İtalyanların kültürlerine ve yaşamlarına da değinilecek olan İtalyanca eğitimlerinde İtalya’ya dair bilgiler de alabileceksiniz.

Hızlandırılmış İtalyanca Kursu genellikle yaz döneminde açılan kursumuzdur. Değerli katılımcılarımızın 4 hafta içerisinde yarım kur atlamasını hedeflediğimiz bu kursumuzda eğitimler İtalyanlar eğitmenler tarafından verilmektedir.  Kısa sürede İtalyanca öğrenerek kullanmaya başlayabileceğiniz bu kursumuza katılarak güzel bir deneyim elde edebilirsiniz.

Kısa Sürede İtalyanca Seviyenizi Yükseltin

Hızlandırılmış İtalyanca kursu eğitimleri ile normal kurslara göre yarı sürede İtalyanca öğrenebilirsiniz. Normalde 4 ay süren İtalyanca eğitimlerinde verilen eğitimi 2 ayda almak mümkündür. Hızlandırılmış İtalyanca kursu eğitimlerini gerçekleştiren İtalyan eğitmenler İstanbul’un en iyi İtalyanca eğitimi veren anadil eğitmenleridir. İtalyan eğitmenlerimiz son derece güçlü İtalyanca dil bilgileriyle öğrencilerin İtalyanca’yı en iyi şekilde öğrenmelerini sağlar.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.