İş İtalyancası

iş italyancası
iş italyancası firenze
İş İtalyancası kursları veya İş İtalyancası özel dersleri ile İtalyancayı iş ortamında akıcı ve profesyonel bir şekilde kullanmanız amaçlanır. Firenze İtalyanca kurslarıyla İtalyanca öğrenimine yeni başlamış katılımcılar İş İtalyancası eğitimlerini, İtalyanca kursu derslerine kombine edebilirler. Bu şekilde katılımcıların İtalyancaları gelişirken;

Telefon görüşmeleri

E mail yazımı

Teklif Hazırlama

Rapor Sunma

Sunum Yapma

Ticari anlaşmalar, kontrat hazırlama

Sektörel Terimler

Finansal Terimler

İş Yemeği Sohbeti

İş başvurusu ve CV hazırlama

İtalyanlarla İş Yapmanın Püf Noktaları

gibi eğitimleri amaçlarına uygun şekilde alabilirler. İtalyan eğitmenler tarafından verilen bu derslerin sonucunda katılımcılar sertifika alırlar.

 İş İtalyancası Genel İtalyanca programlarına ek Kombine veya Özel Birebir ders olarak alınabilir.

Genel İtalyanca programlarına ek kombine etmek için tıklayınız

Birebir Özel dersler ile bilgi için tıklayınız


İş İtalyancası derslerini skype üzerinden de alabilirsiniz. Online özel ders veya birebir özel ders olması ders ücretlerini, süresini, eğitmenini etkilememektedir. İstediğiniz eğitmenden online özel ders eğitimi alabilirsiniz.

İş İtalyancası eğitimlerinde iş ile ilgili telefon görüşmeleri nasıl yapılır, e-mail nasıl yazılır, teklif nasıl hazırlanır, rapor nasıl sunulur, bir konu ile ilgili sunum nasıl yapılır, ticari anlaşmalar nasıl yapılır, kontrat nasıl hazırlanır, sektörel terimler nelerdir, finansal terimler nelerdir, iş yemeği sohbetlerinde nasıl ve neler konuşulur, iş başvurusu nasıl yapılır, CV nasıl hazırlanır, İtalyanlarla iş yapmanın püf noktaları nelerdir gibi bir çok soruya cevap bulunur.

İş İtalyancası eğitimi, İtalyan bir şirkette çalışan, İtalyan şirketlerle ilişkilerde bulunacak olan, İtalyan şirketlerle anlaşmalar için görüşecek olan, İtalyanca iletişim kurulan şirketlerde görev alacak olan kişiler için oldukça önemli bir eğitimdir.

İş İtalyancası özel ders olarak verilen bir eğitim şeklidir. Henüz İş İtalyancası sınıfımız bulunmamaktadır. İş İtalyancası eğitimi almak için İtalyanca özel ders paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Özel ders paketlerimizi tercih ederek 1 saati 95 TL olan İtalyanca eğitim ücretini 65 TL’ye kadar azaltmanız mümkündür. Ders paketi almanız, zaten yapmanız gereken saati karşılayacak ve 1 saat özel ders ücretinden de muaf olmanızı sağlayacaktır.

İş İtalyancası eğitimleri yalnızca Firenze Yurtdışı Eğitim dersliklerinde verilmemektedir. Evinizden, iş yerinizden, farklı bir şehirden veya farklı bir ülkeden, dünyanın neresinde olursanız olun online özel ders seçenekleri ile İş İtalyancası eğitimi alabilirsiniz. İş İtalyancası eğitimleri için özel talepler de değerlendirilmektedir. İş yerinize İtalyan eğitmenimizi yönlendirebilme imkanına sahibiz. Firenze Yurtdışı Eğitim’i arayarak kurslarla ilgilenen eğitim danışmanımızla bu konu hakkında görüşmeniz gerekmektedir.

İş İtalyancası, İtalyanlarla iletişim kurulması gerekli olduğu durumlar için özel olarak verilen eğitimleri kapsar. İhtiyacınıza yönelik kapsamlı bir İtalyanca eğitimi alırsınız. Öğrendikleriniz tamamen kullanıma yönelik olup hedefinizi gerçekleştirmeniz sağlanır. Kısa sürede büyük gelişme kaydererek İtalyanca’nın iş ilişkilerinde nasıl kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz.

İş İtalyancası eğitimlerinde İtalyan şirketlerle iş ilişkisi kuran firmalarda çalışan kişilerin İtalyanca öğrenmeleri ve uygun şekilde kullanmaları amaçlanır. İş görüşmeleri yapılırken ne şekilde telefon görüşmesi yapılmalı, karşı tarafa nasıl hitap edilmeli, saygılı ve iş bitirici olarak nasıl konuşulmalı gibi onlarca bilgiye İş İtalyancası eğitimlerinde yer verilir.

özel ders
özel ders eğitim
özel ders italyanca

İş İtalyancası eğitimleri birebir olarak ta gerçekleştirilebilir. Birebir İtalyanca eğitimlerine hemen başlayabilir, dilediğiniz gün ve saatlerde eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Deneyimli İtalyan eğitmenler tarafından verilen eğitimlerle kısa sürede İş İtalyancası eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Birebir özel derslerinizi ister Firenze Dil Okulunda ister Online Özel Ders şeklinde alabilirsiniz. İş İtalyancası kapsamında verilen eğitim, İş hayatında kullanabileceğiniz İtalyanca dil eğitimini sağlamaktadır. İtalyanlarla iş ilişkileri kurarken nelere dikkat etmelisiniz, ne şekilde iletişim kurmalısınız, nasıl davranmalısınız gibi bir çok ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğiniz İş İtalyancası eğitimlerinden sonra son derece profesyonel ilişkiler kurabileceksiniz.

İş İtalyancası eğitimleri kimler tarafından veriliyor?

İş İtalyancası eğitimleri profesyonel olarak İtalyanca eğitimi veren İtalyan Dil Eğitmenleri tarafından verilmektedir.

İş İtalyancası eğitimleri nerede veriliyor ?

İş İtalyancası eğitimleri Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca, İspanyolca Dil Okulu’nda yapılmaktadır. Lakin grubunuzu oluşturduktan sonra size İş İtalyancası eğitimi verecek olan İtalyan eğitmenin müsaitliği ile bağlantılı olarak farklı bir yerde de eğitim alabilirsiniz.

İş İtalyancası eğitimlerinde neler öğrenilir ?

İş İtalyancası eğitimleri Telefon görüşmeleri, E mail yazımı, Teklif Hazırlama, Rapor Sunma, Sunum Yapma, Ticari anlaşmalar, Kontrat hazırlama, Sektörel Terimler, Finansal Terimler, İş Yemeği Sohbeti, İş başvurusu ve CV hazırlama, İtalyanlarla İş Yapmanın Püf Noktaları vb..

İş İtalyancası eğitimleri ne kadar sürer ?

İş İtalyancası eğitimleri birebir veya grup olarak özel ders paketleri kapsamında 20 saat, 40 saat vb. alınarak yapılabilir. İhtiyacınıza bağlı olarak dilediğiniz paketi tercih edebilirsiniz.

İş İtalyancası eğitim ücreti ne şekilde ödenebilir ?

İş İtalyancası eğitim ücretleri özel ders paketleri kapsamında belirtilen fiyatlar başlangıçta nakit olarak ödeme yapanlar için belirlenmiştir. Kredi kartı ile tek çekim şeklinde ödeme yapanlar için bu ücret yüzdesel oranda artacaktır. Kredi kartı ile işlem yapılacak ise taksit imkanına da sahipsiniz. Taksit yapılması durumunda eğitim ücreti yine yüzdesel oranda artış gösterecek, banka komisyonları tarafınıza yansıtılacaktır. Bu ödeme şekillerinin haricinde belirtilen fiyat üzerinden havale de yapabilirsiniz.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.