İtalya’da Oturma İzni Almak

Uncategorizedİtalya’da Oturma İzni Almak için yorumlar kapalı

İtalya’da Oturma İzni Almak

İtalya’da oturma izni almak için A2 seviyesi CILS sınavını başarıyla geçmeli ve A2 CILS sertifikası sahibi olmalısınız. Firenze Yurtdışı Eğitim CILS sınav merkezidir. Uluslararası geçerliliği olan CILS sertifikasını Firenze’den alabilirsiniz.

İtalya’da oturma izni almak için girmeniz gereken CILS sınavına profesyonel eğitmenlerimiz hazırlamaktadır. Deneyimli eğitmenlerimizle hazırlandığınız CILS sınavından istediğiniz seviye’de CILS sertifikası kazanabilirsiniz.

CILS Sınavına Başvurmak için lütfen formu doldurunuz..

İtalya’da oturma izni almak isteyen kişiler Firenze Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarıyla görüşerek yapılması gerekenleri öğrenebilirler. Katılımcılar eğitim danışmanları ile birlikte hareket ederek tüm gereklilikleri yerine getirebilir. Danışmanlık paketleri bu tarz konularda sizlere yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Her türlü sorunuza danışmanlık paketi aldığınızda yurt dışı eğitim danışmanlarımızdan cevap bulabilirsiniz.

İtalya’da oturma izni almak için her türlü gereklilik hakkında danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İtalyanca dil bilgisine gerek duyduğunuz durumlarda profesyonel İtalyan eğitmenlerimizle CILS eğitimleri yapabilirsiniz. Takdire şayan bir çalışma gerçekleştiren yurt dışı eğitim danışmanlarımız sizler için gerekli bilgilendirmeleri yaparak oturma izni almanıza yardımcı olacaktır.

İtalya’da oturma izni almak adına girmeniz gereken CILS sınavına İtalyan eğitmenler ile hazırlanabilirsiniz. CILS sınav merkezi olan Firenze, öğrencilerini CILS sınavına hazırlayarak başarıya ulaşmalarını sağlar. İtalyan eğitmenler tarafından öğrenci CILS sınavına son derece donanımlı bir şekilde hazırlanır.

İtalya’da oturma izni almak (permesso di soggiorno) için gerekli şartları yerine getirmek, gerekli belgeleri düzenlemek gerekir. Bu izni alabilmek için kişinin yeterli düzeyde İtalyanca bilmesi beklenmektedir.

CILS hazırlık programınızı özel ders paketlerinden size en uygununu seçerek hemen oluşturabilirsiniz. Özel CILS eğitmenleriyle kendinize en uygun gün ve saatlerde, istediğiniz yoğunlukta yapabileceğiniz CILS özel dersleriyle İtalya’da oturma izni sahibi olmak adına en büyük engellerden birini atlayabilirsiniz.

İtalya’da oturma izni almak için Firenze Yurtdışı Eğitim ile hareket edebilir, gerekli tüm evrakları hazırlamakta yardım ve yönlendirme alabilirsiniz. İtalya’da eğitim almak isteyen öğrencileri İtalya’ya gönderen Firenze, aynı zamanda oturma izni almak isteyen kişilere de danışmanlık hizmeti vermektedir.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.