İtalyanca Dil Eğitimi

Uncategorizedİtalyanca Dil Eğitimi için yorumlar kapalı

luiss sınav hazırlık
ita

İtalyanca Dil Eğitimi

İtalyanca Dili

İtalyanca dili telafuz olarak son derece çekici bir dildir. İtalyanca konuşulurken kurulan cümlelerdeki iniş ve çıkışlar İtalyancaya melodik bir dil olma özelliğini kazandırmaktadır. 21 harften oluşan İtalyan alfabesini öğrenmek çok kolaydır. İtalyanca kelimeler de Türkçe kelimelere yakınlığı açısından kolay öğrenilebilir durumdadır.

İtalyanca dil eğitimi almak için hızlandırılmış İtalyanca kurslarımıza katılabilirsiniz. Başlangıç seviyesinde İtalyanca kursu olan hızlandırılmış kurslarımız sonunda A1.1 seviyesinde İtalyanca öğrenmiş olursunuz. Dilediğiniz takdirde A1 i tamamlayabilirsiniz.

İtalyanca dil okulu olan Firenze eğitimde İtalyanca derslerine İtalyan eğitmenler girmektedir. İtalyan eğitmenlerimiz deneyimli branş eğitmenleridir. Tecrübeli İtalyan eğitmenler CILS seviyesinde formasyon sahibidir.

İtalyanca Dil Kursları

İtalyanca Dil Kursları arasında en kaliteli İtalyanca kursu veren kurum Firenze’dir. Firenze İtalyanca İspanyolca Dil Okulu, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi bir kurumdur. Diğer dil okullarında İtalyan olup ta eğitim deneyimi olmayan, diğer meslek dallarındaki kişiler tarafından eğitim verilebilmektedir. Bu sebeple herhangi bir İtalyanca kursuna katılmadan önce öğretmenlerin niteliğini sorgulamalısınız.

İtalyanca Dil Kursu

İtalyanca Dil Kursu eğitimleri veren Firenze Dil Okulunda derse giren öğretmenler profesyonel eğitmenlerdir. Deneyimli Firenze eğitmenleri tarafından İtalyanca öğrenmek büyük bir ayrıcalıktır. Çevrenizde İtalyancayı iyi bilen ve kullanan öğrenciler var ise çoğunlukla Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulundan eğitim almıştır.

Firenze İtalyanca Dil Kursu eğitmenlerinin eğittiği öğrencilerin İtalyancası her zaman diğer kurumlardan öğrenilen İtalyancadan 1 adım öndedir. Firenze özel eğitim yöntemleriyle eğitmenlerimiz fark yaratmaktadır. Katılımcılar kısa sürede yüksek seviyelere gelebilmektedir.

İtalyanca Dil Kursu eğitimleri belirli tarihlerde açılmaktadır. İtalyanca kurslarımızı ve Hızlandırılmış İtalyanca kurslarımızı bu linklerden takip edebilirsiniz. Hızlandırılmış kurslarımız yaz döneminde 4 haftalık periyotlarla yapılmaktadır. Normalde 8 hafta süren yarım kur eğitimler 4 haftada tamamlanmaktadır. Günde yapılan ders sayısı aynı olup ders yapılan gün normalde 2 gün iken 4 güne çıkartılması suretiyle kurs eğitimi hızlı bir şekilde tamamlanır.

İtalyanca Dil Kursu ile 1 tam kuru tamamlamak 16 hafta sürmektedir. Hızlandırılmış kurslarla bu süre 8 haftaya kadar düşürülebilmektedir. Bunun temel sebebi hızlandırılmış kursların yazları açılması ve katılımcıların tatil yapacakları zamanlarının kalmasını sağlamaktır. 8 Hafta’da alınabilecek yarım kuru 4 haftada vererek katılımcıların kendilerine tatil yapacak zamanlarının kalmasını sağlıyoruz. Tabi devam etmek isteyenler 4 hafta daha bir sonraki seviye kursuna katılabilirler. Talep olduğu sürece İtalyanca dil kursu seviye seviye devam eder.

İtalyanca Dil Eğitimi

İtalyanca Dil Eğitimi İtalyanca kurslarında yapılmaktadır. Zamanı kurs saatlerine uymayan veya birebir ders almak isteyen öğrenciler için de uygun ücretli özel ders alabilmeleri için özel ders paketleri oluşturulmuştur. Paketinizdeki özel ders saatini istediğiniz gün ve saatlerde kullanabilirsiniz. Eğitmenler ve öğrenciler ortak bir gün ve saat belirleyerek Firenze yetkililerine bildirebilirler. Sonrasında belirledikleri gün ve saatte sorunsuz bir şekilde derslerini alabilirler.

İtalyanca Dil Eğitimi yalnızca derse gelip giderek verimin alınabileceği bir eğitim değildir. Derslerin dışında İtalyanca dilini hayatınıza yerleştirmelisiniz. Konuşabilecek kişiler edinemeseniz bile İtalyanca filmler izlemeli ve kulağınızı İtalyanca’ya aşina etmelisiniz.

İtalyanca Dil Eğitimi alan öğrenciler öğrendikleri bilgileri alıştırma soruları edinerek cevaplamak suretiyle pekiştirebilir. Devamlı olarak alıştırma sorularını cevaplandıran öğrenciler öğrendikleri bilgilerin kalıcı olmasını sağlayabilir. Profesyonel eğitmenler öğrencilerine öğrettikleri ile ilgili sorular vererek cevaplandırmasını istemelidir.

İtalyanca Dil Eğitimi aldığınız süre boyunca öğrendiklerinizi not almalı unuttuğunuz zaman dönüp bakabileceğiniz bir notunuz olmalıdır. Öğrendiklerini kağıda geçiren öğrenciler eğitim sonunda diğer öğrencilerden daha başarılı olmaktadır. Dil eğitimi boyunca aynı zamanda kelime bilginizi geliştirmeli, kendinizi seviyenize uygun soruları cevaplandırarak test etmelisiniz.

İtalyanca Dil Eğitimi süresince İtalyanca yazılar okumalı Türkçe anlamlarını öğrenmeye çalışmalısınız. Okudukça hafızanızda kelimeler daha çok yer edinecektir. Zaman içerisinde İtalyanca dilinde çok daha gelişmiş olacak ve her söylenileni anlamaya başlayacaksınız. Ne kadar farklı cümle görür ve incelerseniz o kadar iyi İtalyanca öğrenirsiniz. Okudukça kelimelerin kullanımları, bazı durumların ifadeleri gibi bir çok ayrıntılı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

İtalyanca Dil Okulları

İtalyanca Dil Okulları veya İtalyan okulları İtalyanca branş dersleri verebilmektedir. İtalyanca özel ders paketleri, İtalyanca branş derslerine destek alabilmenizi de sağlamaktadır. Profesyonel İtalyan eğitmenler deneyimli branş öğretmenleridir. İtalyan okullarında verilen matematik, fizik, kimya, biyoloji, mantık, sanat tarihi, latince gibi dersler için özel ders alabilirsiniz.

İtalyanca Dil Okulları kapsamında branş derslerini en iyi veren İtalyan eğitmenlerle çalışan Firenze’den eğitim almak son derece ayrıcalıklı bir niteliktir. İtalyanca dil okulları arasında kaliteli eğitimiyle, ayrıcalı Yurtdışı Eğitim imkanlarıyla Firenze İtalyanca’da en iyisidir.

İtalyanca Dil Okulları çerçevesinde Firenze, İtalyanca kursları, İtalyanca dil özel dersleri ve İtalyanca branş özel dersleri düzenlemektedir. Firenze, matematica, fisica, chimica, biologia, storia dell’arte, logica özel dersleri ile öğrencilerin üniversite sınavlarına hazırlığını sağlamaktadır.

İtalyanca Dil Okulları değerlendirildiğinde çoğu İtalyanca eğitim merkezi dil eğitimlerinin yanında İtalya’da üniversite okumak isteyen veya master programlarına katılmak isteyen öğrencilere yurt dışı danışmanlık hizmeti de vermektedir. Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanları ile birlikte hareket ederek gerekli işlemleri gerçekleştirdiğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Fakat diğer firmaların eğitim danışmanlarının bilgisizliği, güncel bilgiyi takip etmemeleri, gerekli belgeleri yanlış belirtmeleri ve başvuru sürelerini kaçırmaları gibi nedenlerle Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanlarından destek talep etmeleri oldukça çok karşılaştığımız bir durumdur. Bu sebeple İtalyan üniversitelerine başvuru sürecinde birlikte hareket edeceğiniz danışmanlık şirketini iyi seçmeniz gerekmektedir. Hatalı ve gecikmiş durumlardan sonra Firenze’ye gelen ve destek isteyen öğrencilere sürecin kaçırılması sebebiyle destek verilemeyebilir. En profesyonel ve deneyimli eğitim danışmanlarıyla birlikte çalışan Firenze, İtalya’da eğitim konusunda fark yaratmış bir yurt dışı eğitim ve danışmanlık şirketidir. Firenze, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, tüm ruhsatları alınmış, 1995’ten beri aktif olarak hizmet veren resmi bir İtalyanca ve İspanyolca Dil Okulu’dur.

İtalyanca Dil Okulları İtalyanca eğitim veren dil eğitim merkezleridir. İtalyanca eğitimi dil okullarında genelde Türk eğitmenler vermektedir. Fakat Firenze, İtalyanca eğitimde yalnızca İtalyan eğitmenlerle çalışmaktadır. CILS seviyesinde formasyonlu İtalyan eğitimciler hem Türkçe, hem İngilizce bilmektedirler. Dersler son derece verimli geçmekte ve kısa sürede öğrencilere İtalyanca dilinin matematiği öğretilmektedir. Dilin mantığını kavrayan öğrenciler kısa sürede İtalyan’yı kullanabilecek seviyeye gelirler.

İtalyanca Dil Okulları gezilerek bir araştırma yapıldığında ve İtalyanca öğrenen öğrencilerin de fikirleri alındığında en iyi İtalyanca dil okulunun Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulu olduğu bariz bir şekilde ortaya çıkar. Öğrencilerin Firenze’yi bu denli sevmelerinin sebebi eğitimin okul gibi sert şekilde olmaması tamamen eğlenceli bir şekilde derslerin gerçekleşmesi ve eğitmenlerin çok iyi İtalyan eğitmenler olmasıdır.

İtalyanca Dil Okulu

İtalyanca Dil Okulu olan Firenze’de en yakın kurs 3 Temmuz 2017’de başlayacaktır. Başlangıç seviyesinde (A1) İtalyanca öğrenebileceğiniz Hızlandırılmış İtalyanca Hazırlık Kursu ile 1 kuru yarı süresinde bitirebileceksiniz. Ders saati artırılarak oluşturulmuş bu kurs tamamen kapsamlı ve kaliteli eğitimin olduğu bir kurstur. Eğitmenler tam profesyonel, son derece deneyimli ANADİL öğretmenleridir.

İtalyanca Dil Okulu olan Firenze, grup derslerinden çok özel ders yoğunluklu çalışmaktadır. Bu sebeple açılan kurslara hızlı bir şekilde kayıt yaptırmanız boşta kalmamanız açısından oldukça önemlidir. Kursa katılmak isteyen katılımcıların sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple kontenjanın dolması nedeniyle olumlu cevap veremediğimiz istekli katılımcılardan özür dileriz.

İtalyanca Dil Okulu Firenze’de 31 Temmuz 2017 tarihinde Hızlandırılmış İtalyanca Kursu açılmıştır. Hızlandırılmış kurslarımızı bu sayfadan takip edebilirsiniz. İtalyan eğitmenlerimiz tarafından verilen bu kursları tamamlayarak 2 katı hızda İtalyanca dil seviyenizi ilerletebilirsiniz. Öğrenciler her hızlandırılmış kursun devamını sağlama şansına sahiptir. Birlikte bir sonraki seviyenin hızlandırılmış kursunu talep ederek eğitimlerinin devamlılığını sağlayabilirler.

İtalyanca Dil Okulu olan Firenze’de kurslar haftada 2 gün 3 er ders olarak düzenlenmektedir. Hızlandırılmış kurslar ise haftada 4 gün yine 3 er ders olarak yapılmaktadır. Haftada 2 gün yerine 4 gün ders yapılarak eğitimin yarı sürede tamamlanması sağlanmaktadır. Hızlandırılmış kurslar ile diğer öğrencilere göre daha hızlı kur atlayabilirsiniz.

İtalyanca Dil Okulu Firenze hızlandırılmış kurslarını yaz döneminde yapmaktadır. Haftada 2 gün olan genel İtalyanca kursları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. İtalyanca eğitimler anadil eğitmenler tarafından haftanın 2 günü 3 er ders olarak 16 hafta boyunca verilmektedir.

özel ders
özel ders eğitim
özel ders italyanca

İtalyanca dil eğitimi konusunda oldukça hassas davranan Firenze yönetimi yalnızca İtalyan eğitmenlerle çalışmaktadır. İtalyanca’nın anadil eğitmenler tarafından öğretilmesi son derece önemli bir durumdur. Deneyimli İtalyan eğitmenler tarafından öğretilen İtalyanca hem daha kalıcı hem de daha doğru ve yerinde kullanım açısından daha etkili olmaktadır.

İtalyanca dil kursu eğitimleri İtalyan eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. İtalyanca dil kursuna katılabilmek için tek yapmanız gereken Firenze Dil Okuluna gelerek bilgi formu doldurmaktır. İtalyanca dersleri her hafta haftada 2 gün olmak suretiyle 16 hafta boyunca sürmektedir.

İtalyanca dil okulları İtalyanca dil eğitimi veren özel kurumlardır. İtalyanca dil eğitimini Firenze ile İtalyan eğitmenler tarafından alabilirsiniz. İtalyanca öğrenmek, İtalyanca konuşmak, İtalyanca yazmak İtalyanca kursu sonunda kazanacağınız yetkinliklerdir.

İtalyanca dil eğitimi süresince İtalyanca’yı hayatınıza yavaş yavaş dahil etmeli, İtalyanca müzikler dinlemeli, İtalyanca filmler izlemeli, İtalyanca kitaplar okumalısınız. İtalyanca’yı bu şekilde çok daha kolay kullanmaya başlarsınız. İtalyanca’yı hayatınıza dahil ederek kalıcı İtalyanca öğrenimi sağlayabilirsiniz. Sonrasında bir süre İtalyanca’yı kullanmasanız bile unuttuklarınızı hemen hatırlayabilecek seviyede İtalyanca temeline sahip olursunuz.

İtalyanca dil okulu arayışında olan değerli katılımcılar Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca, İspanyolca Dil Okulu ile İtalyanca’yı kusursuz bir şekilde öğrenebilirsiniz. İtalyan eğitmenlerin verdiği İtalyanca eğitim dersleri ile katılımcılar İtalyanca’yı en iyi şekilde kullanmayı öğrenirler.

İtalyanca dil kursu eğitimleri belirli tarihlerde belirli aralıklarla yapılmaktadır. Bir kur kurs eğitiminin akabinde devam kuru olarak yeni kurs eğitimi açılır. Eğitimine devam etmek ve İtalyanca seviyesini ilerletmek isteyen katılımcı yeni kursa katılarak eğitimini sürdürebilir.

İtalyanca dil okulları değerlendirildiğinde İtalya’ya en çok öğrenci gönderen ve hizmetinden en memnun bırakan Firenze Yurt Dışı Eğitim, Türkiye’nin İtalya’da eğitim konusunda en bilgili ve profesyonel eğitim danışmanları ile çalışmaktadır. Alanlarında uzman yurt dışı eğitim danışmanları, İtalya’daki her türlü eğitim seçeneğine hakim ve son derece ayrıntılı bilgiler verebilecek düzeyde tecrübeye sahiptir.

İtalya’da İtalyanca Dil Eğitimi

İtalya’da İtalyanca dil eğitimi almak isteyen herkes için çeşitli programlar bulunmaktadır. Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanları sizler için birçok eğitim programı sunar. Bu eğitim programları 2 haftadan 48 haftaya kadar olabilmektedir. Size en uygun dil eğitimine karar vermek için Firenze danışmanları ile görüşebilirsiniz.

İtalya’da İtalyanca dil eğitimi almak isteyen öğrencilere en azından 1 kur eğitimi Türkiye’de almalarını öneriyoruz. Çok daha hızlı ve çok daha verimli bir eğitim gerçekleştirmeleri adına öğrencilerin A1 seviyesinde İtalyanca dil bilgisi olması oldukça önem kazanmaktadır. İtalya’da hem İtalyanca öğrenmek hem de İtalyan kültürünü öğrenmek mümkündür. Kurs seçimi yaparken sürenin yanında kurs içeriğini de siz belirlersiniz. Nasıl bir eğitim almak istediğinize bağlı olarak tercihinizi yapabilirsiniz.

Türkiye’de İtalyanca Dil Eğitimi

Türkiye’de İtalyanca dil eğitimi almak isteyen öğrenciler Firenze Yurtdışı Eğitim’de eğitim alabilirler. İster İtalyanca kurslarıyla ister özel ders paketleriyle İtalyanca eğitim alabilirsiniz. İtalyanca kursları Firenze Dil Okulu’nda genel olarak 16 hafta sürmektedir. Toplam 96 ders yapılan İtalyanca kursu sonunda 1 kur seviye atlarsınız. Her İtalyanca kursu bitiminden sonra sertifika hakkı kazanırsınız. Bunun yanında bir diğer seçenek olan özel ders paketlerinden 40 saat özel ders ile 1 kur atlama şansına da sahipsiniz. Toplam 40 saat özel ders ile tam olarak 1 kur eğitim gerçekleştirilebilir. Özel derslerin en önemli farklı derslerin istenilen gün ve saatlerde, istenen yoğunlukta ve birebir olarak yapılmasıdır. Özel dersler, İtalyanca kurslarında olduğu gibi grup şeklinde sabit gün ve saatlerde olmamaktadır.

 İtalyanca dil eğitimi aldığınız süre boyunca İtalyanca’yı hayatınıza dahil etmeye özen göstermelisiniz. İtalyanca müzikler dinlemeli, İtalyanca kitaplar okumalı, İtalyanca filmler izlemeli, İtalyanca’yı kalıcı olarak zihninize dahil etmelisiniz. İtalyanca grameri öğrendikten sonra kelime bilgisine önem vermeli bol bol kelime öğrenmelisiniz. Kelimelerin çekimlerini bildikten sonra hatasız cümleler kurabilir ve İtalyanca konuşmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’de  İtalyanca dil eğitimi veren en kaliteli İtalyanca ve İspanyolca Dil Okulu, Firenze Yurtdışı Eğitim’dir. Eğitimin kaliteli oluşu İtalyan eğitmenlerin deneyimi ve bilgi birikimleridir. Çok sayıda öğrenciye İtalyanca öğreten anadil eğitmenlerimiz öğrencilerin kısa sürede kaliteli bir İtalyanca’ya sahip olmalarını sağlamaktadır.

En İyi İtalyanca Dil Okulu Firenze Yurtdışı Eğitim

İtalyanca dil okulu olarak en çok tercih edilen kurum Firenze’dir. Firenze, 1995’ten beri İtalyanca eğitimi veren ve İtalya’da eğitim hizmeti sunan nadide kuruluşlardandır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak eğitimde son derece hassas davranan ve tüm değerli katılımcıların memnuniyetini sağlayan Firenze, kısa sürede tavsiye odaklı olarak en çok tercih edilen eğitim merkezi olmuştur.

İtalyanca dil okulu olan Firenze aynı zamanda İtalyanca branş derslerinde de varlığını göstererek öğrencilerin okul hayatları boyunca rahat etmesini sağlamakta ve İtalya’da üniversite sınavlarına öğrencileri hazırlamaktadır. İtalyanca eğitim gören her öğrenci tavsiyeler üzerine Firenze Dil Okulu’ndan destek almış ve  kısa sürede derslerinde ilerleme kaydetmiştir. Firenze Dil Okulu’ndan destek alarak kaldıkları dersleri veren öğrencilerin sayısı son derece fazladır. İtalyan branş eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen branş derslerine talep oldukça fazladır. Firenze bu talebi karşılamak adına İtalyan eğitmenlerinin sayısını ve dersliklerinin mevcudiyetini artırmış eğitim desteğine ihtiyacı olan her öğrenciye ulaşmayı hedeflemiştir.

Firenze Yurtdışı Eğitim, yalnızca bir dil okulu değil, aynı zamanda İtalya’da okumak isteyen öğrencilere destek veren bir danışmanlık şirketidir. İtalya’da üniversite okumak isteyen, master yapmak isteyen, İtalyanca öğrenmek isteyen, sertifika sınavlarına hazırlanmak isteyen her öğrenci Firenze Yurtdışı Eğitim ile İtalya’ya gitmektedir. Tüm süreci takip eden Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanları, öğrencileri yönlendirerek ve bizzat ilgilenerek sürecin kusursuz bir şekilde tamamlamasını sağlar. Aynı zamanda öğrencinin İtalya’da okuyabilmesi için gerekli olan tüm desteği de Firenze Dil Okulu’nda sağlamaktadır. Öğrenciler, İtalyanca dil okulu olan Firenze’de üniversitelerin istediği İtalyanca seviyesine erişebilir ve istedikleri belgeleri Firenze dil okulundan temin edebilirler.

İtalyanca Dil Kursu Firenze

Firenze İtalyanca dil kursu eğitimleri Firenze özel metoduyla yapılmaktadır. Bu özel yöntemle öğrenciler kısa sürede İtalyanca’yı kullanmaya başlar. İyi bir gramer bilgisine sahip olan öğrenciler kelime bilgilerini geliştirdikçe İtalyanca’yı daha güçlü bir şekilde kullanmaya devam eder. Deneyimli İtalyan eğitmenlerin girdiği İtalyanca dil kursu dersleri ile katılımcılar kısa sürede İtalyanca’yı öğrenecek ve sağlam bir temele sahip olacaklardır.

Firenze İtalyanca dil kursu kaydınızı yaptırdıktan sonra herhangi bir şey için ekstra ücret ödemezsiniz. Kurs ücreti, kurs boyunca kullanabilmeniz için verilen kurs kitabını ve eğitim adına verilen tüm materyalleri içermektedir. İtalyanca dil kursu öğrencileri kurs eğitimleri boyunca Café Firenze’de çay, kahve ve bisküvi hizmetinden ücretsiz faydalanabilecekler.

İtalyanca dil kursu eğitimleri boyunca 1 İtalyan eğitmen derslere girecek ve öğrencileri 1 kur ileri seviyeye taşıyacaktır. İtalyanca kursları 96 ders saati yapılan 1 kur eğitimini içeren kurslardır. 1 kur eğitim 16 hafta sürmekte, haftada 2 gün 3 er ders şeklinde dersler yapılmaktadır.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.