İtalyanca Dil Kursu

Firenze İtalyanca Dil Kursu 1995’ten beri en kaliteli eğitmenler ile MEB onaylı eğitim vermektedir. Firenze, aynı zamanda Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı hizmetiyle de Türkiye’de fark yaratmış, İtalya’da okumak isteyen öğrencilerin en çok hizmet aldığı kurum olarak onaylanmıştır. Pandemi süresince derslerimiz online olarak yapılmaktadır. Grup dersleri ve Özel dersler için faklı paketlerimiz mevcuttur.

özel ders

İtalyanca Grup Dersleri

Sınıflarımızın online kur eğitim süresi 8 hafta ve ücreti 800tl’dir. Eğitim süresince 32 ders yapılır. Bir ders süresi 55 dakikadır.

Farklı seviyelerde olan öğrenciler seviye testimizi yaparak uygun sınıflar hakkında bizden bilgi isteyebilir.

Dersler anadil eğitmenleri eşliğinde Zoom programı ile yapılır. Görüntülü , sesli ve canlı olarak verilen derslerde öğrenciler aktif olarak ekran paylaşımına dahil olabilir. Eğitim süresince verilen önemli gramer konu anlatım  ve ders malzemelerine her zaman classroom üzerinden ulaşımınız mümkündür. Ders malzemeleri online olarak  gönderilir.

Online derslerimize katılmak  için internet bağlantınız ile telefon, tablet veya bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Başlangıç seviyesi  sınıfımızda toplamda 32 saat eğitim alınarak  A1.1 seviyesi tamamlanır  Yeterli katılım sağlandığı sürece sınıflarımız bir sonraki kura devam eder.

Online sınıf eğitimlerimizde Avrupa dil çerçevesine göre kurlarımız  sırasıyla A1.1 , A1.2 ,  A2.1 , A2.2 , B1.1 , B1.2 , B2.1 , B2.2   şeklinde sunulur.
İlgilendiğiniz sınıf için lütfen  bize yazınız dilkursu@firenze.com.tr

özel ders eğitim

İtalyanca Özel Dersler

İtalyancayı size özel birebir online dersler ile öğrenebilirsiniz. Derslerinizi size uygun gün ve saatlerde planlayarak  istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Anadil eğitmeni eşliğinde kişisel hedefleriniz doğrultusunda dersler tasarlanabilir. Ders malzemeleri sizinle online paylaşılacaktır.

10 saatlik , 20 saatlik ve  30 saatlik  özel ders paket ücretleri için bize dönebilirsiniz. dilkursu@firenze.com.tr

Online Birebir Özel İtalyanca dersi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz: online özel ders başvuru formu

özel ders italyanca

Mini Gruplar:

Aynı seviyede olduğunuz birkaç arkadaşınız ile kapalı özel grup oluşturabilir , ders gün ve saatleriniz ile haftalık ders saati yoğunluğunu siz belirleyebilirsiniz.

Kişi sayısına göre bizden ücret bilgisi isteyiniz.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.