İtalyanca Eğitim

Uncategorizedİtalyanca Eğitim için yorumlar kapalı

italyanca özel ders

İtalyanca Eğitim

İtalyanca Eğitim dersleri özel ders veya kurs şeklinde olmaktadır. Katılımcılar grup dersleri şeklinde yapılan İtalyanca kurslarına katılabilirler veya birebir İtalyanca özel dersleriyle İtalyanca öğrenebilirler. İtalyanca eğitimlerine, grup veya özel ders farketmeksizin anadil eğitmenler girmektedir. Anadil eğitmenler tarafından verilen eğitimleri kaçırmadan derslere düzenli bir şekilde gelen katılımcılar kurs sonunda İtalyancayı kullanabilecek düzeye erişirler.

İtalyanca Eğitimi kursları katılımcılara başlangıç seviyesinde İtalyanca derslerini içermektedir. Dersler ilk 3 gün için katılımcılara zor gelse de devam eden günlerde eğlenerek öğrenmeyi sürdüreceklerdir. Deneyimli eğitmenler Firenze özel metoduyla katılımcılara konuşmaya yönelik İtalyanca öğreterek kısa zamanda İtalyanca konuşabilmelerini sağlamaktadır.

İtalyanca Eğitimi İtalya’da öğrenim görmek isteyen öğrencilerin de tercih ettiği eğitim türlerindendir. Eğitimlerimizin İtalyan branş öğretmenleri tarafından verilmesi başarıyı kesinleştirir. Profesyonel eğitmenler, öğrencilerin İtalya’daki üniversitelere donanımlı bir şekilde hazır olmasını sağlar.

İtalyanca Eğitim grup şeklinde düzenlenen kurs eğitimleriyle de birebir olarak düzenlenen özel ders şeklinde de gerçekleşebilmektedir. İtalyanca kursları belirli tarihlerde belirli seviyeler için düzenlenmektedir. Özel dersler ise öğrencilerin istedikleri zaman alabileceği, istedikleri gün ve saatlerde istedikleri yoğunlukta ders yapabilme imkanının sağlandığı birebir derslerdir.

İtalyanca Eğitim Türkiye’de Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulunda alınabilir. Bunun haricinde öğrencilerin İtalya’da da İtalyanca eğitimi alma imkanı mevcuttur. İtalya’da İtalyanca seçenekleri hakkında bilgi almak için Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımızla görüşmeniz gerekmektedir.

İtalyanca Eğitim seçenekleri değerlendirildiğinde yalnızca İtalyanca dilini öğrenmek adına eğitimler değil aynı zamanda İtalyanca branş eğitimleri de bulunmaktadır. İtalyanca branş eğitimleri kapsamında matematica, fisica, chimica, biologia, storia dell-arte, logica özel dersleri verilmektedir. Öğrenciler üniversite sınavlarına hazırlanırken branş özel dersleri alırlar. İtalyan eğitmenler tarafından verilen branş eğitimleri ile öğrenciler üniversite giriş sınavlarına güçlü bir şekilde hazırlanırlar.

İtalyanca Eğitmeni

İtalyanca Eğitmeni demek İtalyan olup farklı bir meslek yapan birisi demek değildir. İtalyanca eğitmen, İtalyan olup İtalyanca eğitimi konusunda deneyimli, branş derslerinde uzman, öğrenciye bilgiyi nasıl aktarabileceğini bilen öğretmene denir.

İtalyanca Eğitmeni olarak Firenze’de görev alan öğretmenler, alanlarında uzman, deneyimli eğitimcilerdir. İtalyanca dil öğretmeni ayrı, İtalyanca branş öğretmeni ayrı derslere girmektedir. Her İtalyanca bilen kişi İtalyanca derslerine katılamaz. Firenze özel metodu ile eğitim veren İtalyan eğitmenler, profesyonellerdir.

İtalyanca Eğitmenleri konusunda dikkatli davranmanızı tavsiye ederiz. Bir İtalyanca kursuna katılmadan önce eğitimlerin kimler tarafından verileceğini sorgulamanız ve lisansı hakkında bilgi almanız çok önemlidir. Bazı yasal olmayan kurumlar İtalyanca öğretmeni olarak İtalyanca öğretme yetisine sahip olmayan kişilere eğitim verdirmektedir.

İtalyanca Eğitmeni seçimi konusunda son derece uzman ve titiz olan Firenze Eğitim, en kaliteli İtalyan eğitmenlere eğitim verdirmektedir. Firenze Dil Okulu, kaliteli eğitimi, öğrencilerinin başarısı, profesyonel iş ahlakı sayesinde kısa sürede en çok tercih edilen İtalyanca ve İspanyolca eğitim merkezi olmuştur.

İtalyanca Eğitmeni olarak CILS seviyesinde formasyonlu İtalyan eğitmenlerle çalışan Firenze Yurtdışı Eğitim’den ders alan öğrencilerde kısa zamanda hızla gelişme görülür. Öğrencilerin zorluk yaşadığı dersler için özel ders alarak eksiklerini giderebileceği Firenze Dil Okulu’nda Matematica, Fisica, Chimica, Biologia, Storia dell’Arte, Logica eğitimleri alabilirsiniz.

Online İtalyanca Eğitim Seçeneği 

Evden İtalyanca dersi almak istiyorsanız online özel İtalyanca eğitim dersi tam size göre bir seçenektir. Evinizde kameralı ve mikrofonlu bir bilgisayardan online İtalyanca birebir dersi yapabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz sınıfları online eğitime göre hazırladıktan sonra Skype üzerinden eğitime başlarlar. Online İtalyanca eğitim dersleri birebir olarak yapılmaktadır. Online İtalyanca grup sınıfımız şu an için bulunmamaktadır. Online İtalyanca özel ders paketlerimizi inceleyerek size en uygun paketi tercih edebilirsiniz.

Firenze’de İtalyanca Eğitmeni olarak görev alan öğretmenler İtalyan’dır. Tecrübeli İtalyan eğitmenlerden ders almak İtalyanca dil seviyenizin hızla artmasını sağlayacaktır. İtalyanca grup sınıflarımız için eğitim danışmanlarımızla görüşmenizi öneririz. Eğitim danışmanlarımız sizlere tüm kurslarımız hakkında bilgi vererek daha kolay karar vermenize yardımcı olacaktır.

skype italyancaOnline İtalyanca Eğitimi, Skype üzerinden gerçekleştirilir. İtalyan eğitmenlerimizle Skype dersleri yapabilmek için kamera, hoparlör ve mikrofon bulunan bir bilgisayarınız olmalıdır. Online İtalyanca eğitimlerimiz birebir olarak yapılmaktadır.  Deneyimli İtalyan eğitmenleri Skype üzerinden verimli dersler gerçekleştirmektedirler. Firenze’ye gelemeyen öğrencilerin eğitim alabilmeleri için online eğitimler yürütülmektedir.

İtalyanca eğitim almak isteyen fakat Bağdat Caddesinde bulunan Firenze Dil Okuluna gelebilecek zamanı olmayan katılımcılar belirledikleri bir yerde ders yapma talebinde bulunabilirler. Eğer ki eğitmenimiz için uygun olursa ve gerekli şartlar yerine getirilirse dersleri belirlediğiniz yerde de işleyebilirsiniz.

Firenze Yurt Dışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulu eğitmenleri anadil eğitmenlerdir. Anadil eğitmenler tarafından yapılan derslerle İtalyanca seviyenizi kısa sürede ilerletebilirsiniz. Son derece hızlı bir şekilde İtalyanca öğrenebilir, hedef seviyenize özel ders paketleri ile kısa sürede ulaşabilirsiniz. İtalyanca eğitim sektöründe 1 numara olan Firenze’de yalnızca İtalyan eğitmenler İtalyanca eğitim vermektedir.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.