İtalyanca Erasmus Hazırlık

Avrupa Birliği Değişim programı Erasmus ile İtalya’da okuyacak öğrencilerin Erasmus sınavına girmeleri gerekmektedir. Erasmus sınavında istenen seviye, okullara ve bölümlere göre farklılık gösterir. Genel olarak A2 seviye ve üstü istenir. İtalyanca Erasmus Hazırlık eğitimlerinde amaç katılımcının istenen seviyeye istenen zamanda getirilmesidir. Firenze Sertifikası okulların Erasmus ofisleri tarafından kabul edilmektedir.

Erasmus öğrencileri İtalyanca genel sınıf programlarımızın üzerine İtalyanca Erasmus Hazırlık modülünü kombine edebilirler. Yada Birebir özel İtalyanca dersleri ile istedikleri gün ve saatlerde hazırlıklarını yapabilirler.

Bunun için İtalyanca kursu ve Özel Dersler sayfalarını aşağıda tıklayarak inceleyebilirsiniz. İtalyanca Erasmus Hazırlık eğitimlerine Firenze’de İtalyan eğitmenler tarafından hazırlanabilirsiniz. Profesyonel anadil eğitmenlerle İtalyanca Erasmus sınavına hazırlık yapabilir ve sınavı rahatlıkla geçebilirsiniz. İtalyan eğitmenlerimiz çok sayıda öğrenciyi Erasmus sınavına hazırlamış ve öğrenciler başarılı olmuştur.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.