İtalyanca Kursları

Hafta İçi (Sabah)

Başlangıç Tarihi : 05 Şubat 2019

Ders Günleri : Salı – Perşembe

Ders Saatleri : 10:30 – 13:00

Toplam Ders Saati: 96  ders 

Kurs Süresi : 4 ay (16 hafta)

Kurs Ücreti : 375 TL / ay

Kayıtlar kur bazında alınır.

Hafta İçi (Akşam)

Başlangıç Tarihi : 05 Şubat Eylül 2018

Ders Günleri : Salı – Perşembe

Ders Saatleri : 19:30 – 22:00

Toplam Ders Saati: 96  ders 

Kurs Süresi : 4 ay (16 hafta)

Kurs Ücreti : 375 TL / ay

Kayıtlar kur bazında alınır.

Hafta Sonu (Sabah)

Başlangıç Tarihi : 09 Eylül 2018

Ders Günleri : Cumartesi – Pazar

Ders Saatleri : 10:30 – 13:00

Toplam Ders Saati: 96  ders 

Kurs Süresi : 4 ay (16 hafta)

Kurs Ücreti : 375 TL / ay

Kayıtlar kur bazında alınır.

İtalyanca kursları Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulu’nda yapılmaktadır. İtalyanca kurs dersleri Avrupa Dil Seviyelerine göre ayrılmış kur sistemine göre Firenze eğitim metoduyla yapılmaktadır. Kurlar A1,A2,B1,B2,C1,C2 şeklinde CILS standartlarına göre belirlenmiştir.

İtalyanca kursları hafta içi ve hafta sonu seçenekleriyle yapılmaktadır. Her İtalyanca kurs programında 1 kur tamamlanır. İtalyanca kursu 16 hafta sürer. 16 hafta tamamlandıktan sonra bir sonraki kura devam etmek isteyen öğrencilerle yeni İtalyanca kursları açılır. Aynı öğretmenle bir sonraki kura hep beraber devam edilebilir.

İtalyanca kursları deneyimli İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. 1 kurs boyunca yalnızca 1 İtalyan eğitmen derslere girer. Profesyonel İtalyan eğitmenler İtalyanca kursları sonunda öğrencilerin 1 kuru tamamıyla bitirmesini hedeflemektedir.

İtalyanca kursları belirli gün ve saatlerde gerçekleştiğinden ötürü herkese uymayabilir. Acilen İtalyanca öğrenmeniz veya kısa sürede 1 den fazla kuru tamamlamanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda özel ders paketlerinden faydalanarak hızlı ve saatlerinize uygun İtalyanca özel ders eğitimi alabilirsiniz. Özel ders paketleri ile 1 saat özel ders ücreti çok uygun fiyatlara gelmektedir.İtalya’da İtalyanca kursu seçenekleri için lütfen Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla görüşünüz.

İtalyanca kursları kur kur yapılmaktadır. İtalyanca kursuna katılarak 1 tam kuru tamamladıktan sonra Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulundan sertifika almaya hak kazanırsınız.

İtalyanca Kursları katılımcıların kısa sürede İtalyanca konuşmasını sağlamaya yöneliktir. İtalyanca dilinin gramer yapısının, kullanım şeklinin anlatıldığı İtalyanca kurslarında katılımcılar kısa sürede İtalyanca konuşmaya başlar. İtalyan eğitmenler tarafından gerçekleştirilen dersler ile son derece hızlı ve doğru bir şekilde İtalyancayı kullanmaya başlarsınız. Hem anlatılanı anlama hem de kendini ifade etme konularında çok büyük gelişim kaydedebilirsiniz. İtalyan eğitmenler katılımcıların aktif şekilde İtalyanca konuşabilmesi için çalışmalar gerçekleştirir.
İtalyanca kursu eğitimleri deneyimli İtalyan eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Tam donanımlı, klimalı, hijyenik ve kaliteli araç gereçlere sahip sınıflarda eğitim almak için İtalyanca kursuna katılabilirsiniz. İtalyanca kursları grup dersi şeklinde yapılmaktadır. Kısa sürede İtalyanca seviyenizi geliştirmeniz, bir sınava hazırlanmanız, bir mülakata hazırlanmanız veya zamanınızın kurs saatlerine uymaması durumunda özel ders paketlerini tercih edebilirsiniz. Özel ders paketleri İtalyanca kursu gibi belirli gün ve saatlerde olmamaktadır. İstediğiniz gün ve saatlerde, istediğiniz yoğunlukta alabileceğiniz İtalyanca özel dersleri ile her seviyeyi kısa sürede tamamlamak mümkündür.

İtalyanca kursu ile İtalyanca seviyenizi sıfırdan C2’ye kadar çıkarma şansına sahipsiniz. Bu süreç kurs eğitimleri ile gerçekleştirilecek olursa 1 kur kurs eğitimi 16 hafta sürmektedir. Toplam 6 kurs eğitimi 16×6 = 96 hafta’ya tekabül etmektedir. Bu 96 hafta da 24 aya denk gelmektedir. Bu da en az 2 yıllık eğitim gerektirmektedir. Daha kısa sürede İtalyanca seviyenizi artırmak isterseniz 40 Saatlik özel ders paketlerini tercih edebilirsiniz. 1 kur eğitim 40 saatlik özel ders eğitime denk gelmektedir. İstediğiniz yoğunlukta, istediğiniz gün ve saatlerde yapabileceğiniz özel derslerle daha kısa sürede kur atlayabilirsiniz.

İtalyanca kursu eğitimleri anadil eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. İtalyan eğitmenler, Türk eğitmenlerin verdiği İtalyanca eğitiminden daha doğru bir İtalyanca eğitimi verir. Hem daha iyi kullanabileceğiniz ve anlayabileceğiniz İtalyanca öğrenirsiniz, hem de yalnızca öğrenmekle kalmaz İtalyanca’yı kullanabilirsiniz.

İtalyanca kursları sizinle aynı seviyede olan katılımcılarla birlikte oldukça verimli olmaktadır. Arkadaşlarınızla iletişim kurarak İtalyanca pratik yapabilir, İtalyanca’yı aktif şekilde kullanabilirsiniz.

İtalyanca kursları İtalyanca öğrenmek veya İtalyanca seviyesini geliştirmek isteyen katılımcılar için oldukça verimli derslerin işlendiği kurslardır. İtalyan eğitmenlerin özel olarak öğrettiği İtalyanca dilini, İtalyanca kurslarına katılarak son derece uygun ücretlere öğrenebilirsiniz.

İtalyanca kursları her 4 ayda bir kur kur artırılarak devam etmektedir. Katıldığınız İtalyanca kursu bittikten sonra dilerseniz devam kursuna katılabilir ve İtalyanca seviyenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

italyanca kursu

İtalyanca Seviyenizi Kısa Sürede Yükseltin

İtalyanca kursları, süre sıkıntısı olmayan değerli katılımcılarımız içindir. Eğer ki kısa sürede İtalyanca’da yüksek seviyeye ulaşmak durumunda iseniz bunu ancak özel ders paketlerimizle gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel İtalyan eğitmenler tarafından verilen İtalyanca eğitimleri ile kendinize en uygun gün ve saatlerde ders yapabilir, kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

İtalyanca kursları, İstanbul’un en iyi anadil eğitmenleri tarafından gerçekleştirilmektedir. İtalyan eğitmenlerin hem İngilizce seviyesi hem de Türkçe seviyesi son derece iyidir. İletişim kurmakta hiç zorluk çekmeyeceğiniz İtalyan eğitmenlerden özel ders almanız kısa sürede hedefinize ulaşmanız açısından son derece önemlidir.

İtalyanca kursları, 4 ay sürdüğünden ve genellikle başlangıç seviyesi açıldığından dolayı hedeflenen seviyeye beklenen sürede gelmek kimi zaman zor olmaktadır. Bu sebeple hem özel olarak kendi istediğiniz gün ve saatlerde, hem de kendi istediğiniz yoğunlukta ders yaparak istediğiniz seviyeye kısa zamanda gelmeyi tercih edebilirsiniz.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.