İtalyanca Öğren

Uncategorizedİtalyanca Öğren için yorumlar kapalı

universitaly
italyanca kursu

İtalyanca Öğren

İtalyanca Öğren, hemen İtalyanca öğrenmek için Firenze Hızlandırılmış İtalyanca Kursuna katılabilirsiniz. Aynı kuru 2 katı hızda tamamlamak için hızlandırılmış İtalyanca kursları oldukça verimli olmaktadır.

İtalyanca Öğren, Firenze farkıyla hiç İtalyanca bilmeyen birinin İtalyanca öğrenebileceği başlangıç seviyesi kurslarına katıl. Daha önce İtalyanca eğitimi almış fakat aldıkları eğitimi pratik etmeyerek unutmuş kişilerin daha güçlü bir şekilde İtalyanca öğrenmesi hızlandırılmış İtalyanca kursu ile mümkündür.

İtalyanca Öğren, ister İstanbul’da İtalyan öğretmenlerden İtalyanca öğren, ister İtalya’da yine İtalyan eğitmenlerden İtalyanca öğren, iki seçeneği de Firenze önünüze koyabilir. İtalya’da alınan İtalyanca eğitimi aynı zamanda pratik yapabilmek, İtalyanlarla iletişim kurabilmek için gerçekten büyük bir imkandır.

İtalyanca Öğren ama öğretebilecek yetkinliğe sahip, deneyimli İtalyan eğitmenler tarafından öğren. Firenze’de verilen İtalyanca eğitimlerine İtalyan eğitmenler girmektedir. Eğitmenlerin deneyimliliği ve profesyonel ders anlatımlarıyla öğrenciler kısa sürede İtalyanca öğrenebilmektedir.

İtalyanca Öğren, hızlandırılmış kurslarla İtalyanca öğren. Hızlandırılmış İtalyanca Yaz Kursu sonunda tüm öğrenciler (ders kaçırmayan) İtalyancayı kullanmaya başlarlar. Pratik yapabileceğiniz bir ortam sağlayan Firenze’de edineceğiniz arkadaşlarınızla İtalyancanızı ilerletebilirsiniz.

İtalyanca Öğren, ders çıkışlarında birlikte aktivite yaparak aktivite sırasında İtalyanca konuşmaya çalışarak İtalyanca pratiği yaparak öğren.  Öğrencilerin birlikte aktiviteler planlaması ve İtalyanca konuşarak anlaşmaya çalışması pratiklerini geliştirecektir. Teoride kalan bilgiler asla kullanılan, hayata geçirilen bilgiler kadar kalıcı olmaz. İtalyanca öğrenebilirsiniz fakat konuşmak için çaba göstermezseniz, hata yapmaktan korkarsanız ve İtalyanca konuşamazsınız.

İtalyanca Öğren, her gün kelime dağarcığınızı genişletmek için yeni kelimeler öğren. İtalyanca makaleler, hikayeler, romanlar okuyarak bilmediğiniz kelimeleri öğrenmelisiniz. Tüm yeni öğrendiğiniz kelimeleri aklınıza tam olarak yerleştirmek için yazılı bir şekilde yanınızda taşımalısınız. 

İtalyanca Öğrenmek İstiyorum

İtalyanca öğrenmek istiyorum düşüncesiyle Firenze’ye gelen öğrenci, İtalyanca öğrenebileceği bir çok seçeneğe sahip olacaktır. Bu seçeneklerden kendisine en uygun olanı seçerek İtalyanca eğitimine hemen başlayabilir. Öğrenciler İtalyan eğitmenleri ile bir planlama yaparak belirli gün ve saatlerde, dilediği yoğunlukta ders alabilir.

Evden İtalyanca eğitimi almak istersen online İtalyanca öğren. Online İtalyanca dersi birebir olarak katılımcı ile profesyonel anadil eğitmen arasında yapılmaktadır. Online İtalyanca derslerini İtalyan öğretmenler yapmaktadır. Eğitmenlerimiz CİLS seviyesinde formasyonlu öğretmenlerdir. Katılımcıların online özel dersler ile İtalyanca öğrenebileceği en kaliteli kurum Firenze Yurtdışı Eğitim’dir.

İtalyanca Öğreniyorum

İtalyanca Öğreniyorum demek ile Firenze’de İtalyanca öğreniyorum demek arasında büyük fark vardır. Bazı kurumlar hem resmi İtalyanca Dil Okulu olmadan, hem de İtalyan Öğretmen kıstasında olmayan farklı işlerle uğraşmış İtalyanlara ders verdirmektedir. Bu sebeple katılımcıların eğitmenlerin niteliğini sorgulaması gerekmektedir. Kaliteli bir eğitim, deneyimli bir eğitmen tarafından verilebilir. Daha önce eğitmenlik tecrübesi olmayan İtalyanlar, neyi nasıl öğretebileceklerini bilmeyerek bocalamaktadır. İtalyan branş eğitmenlerimiz bile İtalyanca dilini öğretmek konusunda kendilerini yeterli hissetmemektedir. Bu sebeple İtalyanca eğitimleri profesyonel İtalyan öğretmenler tarafından verilmektedir.
özel ders
özel ders eğitim
özel ders italyanca
İtalyanca Öğrenmek İstiyorum diyorsanız ve hedefiniz yalnızca dil öğrenmekse İtalyanca Kurslarımıza katılabilirsiniz. Yalnızca dil öğrenmekten kasıt şudur; süre kısıtlamanız yoksa ve kısa zaman sonra gireceğiniz üniversite giriş sınavı veya CILS, CELI gibi sınavlar yoksa çok uygun ücretlere yapılan İtalyanca kursları tam size göredir. Tam olarak 1 kur eğitimi 16 haftada toplam 96 ders yaparak tamamlayabilirsiniz. İtalyanca kurs gün ve saatleri grup dersi şeklinde yapıldığından bellidir. Özel dersteki gibi istenilen gün ve saatlerde istenilen yoğunlukta yapılamadığından herhangi bir kısa sürede ulaşmak istediği hedefi olan katılımcılar için özel ders paketlerini önerebiliriz.

Deneyimli anadil eğitmenlerden İtalyanca Öğren ve İtalyanca seviyeni geliştir. İtalyanca seviyenizi iradeli bir şekilde ilerletebilirseniz son derece akıcı bir şekilde konuşabilir, her söylenileni anlayabilir duruma gelebilirsiniz.

İtalyanca Öğren, yeni bir dil öğrenerek kendinizi geliştirmek için İtalyanca dilini öğrenebilir, İtalyan kültürünü tanıyabilirsiniz. İtalyanca kursları ile İtalyanca’yı temelden öğrenmeye başlayabilir, son kura kadar eğitim alabilirsiniz. Bu sayede İtalyanca konuşabilir, yazabilir, tam anlamıyla iletişim kurabilirsiniz.


Kısa Sürede İtalyanca Öğren
İtalyanca Öğren , İtalyanca öğrenmek için önemli iki durum vardır. Bunlardan birisi İtalyanca öğrenme isteği, bir diğeri de iyi bir İtalyanca eğitimidir. Eğer İtalyanca öğrenme isteğine sahipseniz Firenze İtalyanca ve İspanyolca dil okulu sizlere en iyi İtalyanca eğitimini verecektir. İtalyanca’yı sadece İtalyan eğitmenlerin öğrettiği Firenze’de öğrenciler kısa sürede İtalyanca dilini kullanmaya başlar.
İtalyanca Öğren , kısa sürede İtalyanca seviyenizi ilerletmek istiyorsanız özel ders paketlerini tercih ederek kısa sürede İtalyanca seviyenizi yükseltebilirsiniz. Profesyonel anadil eğitmenler tarafından verilen İtalyanca eğitimlerini özel ders paketleri kapsamında istediğiniz gün ve saatlerde, istediğiniz yoğunlukta alabilir, istediğiniz seviyeye planınıza uygun şekilde rahatlıkla gelebilirsiniz.
İtalyanca Öğren , en iyi İtalyanca eğitim veren dil okulundan İtalyanca öğrenerek fark yaratabilirsiniz. İstanbul’un en iyi İtalyan eğitmenleri tarafından yapılan özel derslerle öğrenciler son derece güçlü bir İtalyanca bilgisine sahip olacaktır.

İtalya’da İtalyanca Öğrenmek İstiyorum

İtalya’da İtalyanca öğrenmek istiyorum derseniz bu imkana Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanlarımızla sahipsiniz. Sizlere her konuda destek olabilecek Firenze danışmanları İtalya’da almak istediğiniz her eğitim için bir çok seçenek sunacaktır. İtalya’da İtalyanca kursu eğitimleri de bunlardan yalnızca bir tanesidir. İtalya’da İtalyanca öğrenmek isteyenler Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanlarıyla görüşerek seçenekleri hakkında bilgi alabilirler.

Firenze Yurtdışı Eğitim ile İtalya’da İtalyanca dil eğitimi alabileceğiniz bir çok program bulunmaktadır. Bu programlar 2 haftadan 48 haftaya kadar süren programlardır. Size en uygun olanı tercih ederek bu programlardan birine katılım sağlayabilirsiniz. Deneyimli yurtdışı danışmanlarımız sizelere en uygun kurs programını seçmenizde yardımcı olacaktır. Siz yalnızca İtalya’da İtalyanca öğrenmek istiyorum diyerek yurtdışı eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.