İtalyanca Online Özel Ders

İTALYANCA ONLİNE ÖZEL DERS PAKETLERİ

Standart

(1 Saat : 120 TL)

Paket

12 Saat

1200 TL

(1 Saat : 100 TL)

EKO Paket

20 Saat

1800 TL

(1 Saat : 90 TL)

SÜPER Paket

40 Saat

3200 TL

(1 Saat : 80 TL)

İtalyanca online özel ders alarak evden, iş yerinden, farklı bir şehir veya farklı bir ülkeden dilediğiniz gün ve saatte, Skype üzerinden ders yapabilirsiniz. İtalyan eğitmenlerimizin online özel ders eğitimleri ile katılımcılar diledikleri yerden eğitimlerini sürdürebilmektedir.

İtalyanca online özel ders eğitimi için gerekli olan donanımlar ; mikrofon, hoparlör, kamera ile tabii ki bir bilgisayardır. Çoğu laptop tüm bu aparatlarla donatılmış durumdadır. Bunun yanında iyi bir internet bağlantınız da olmalıdır. Eğer tüm aparatlara sahipseniz ve iyi bir internet bağlantınız bulunuyorsa kusursuz bir ders işleyebilirsiniz.

İtalyanca online özel ders eğitimleri anadil eğitmenler tarafından yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz birebir online özel dersler için sınıflarına girerek bilgisayarı bağlantıya hazır hale getirirler. Sonrasında Skype bağlantısı kurulup test edildikten sonra derse başlanır.

İtalyanca online özel ders eğitimlerinizi bitiremediniz ve İtalya’da eğitim almaya İtalya’ya gitmiş bulundunuz diyelim; bu durumda derslerinize Skype üzerinden birebir olarak İtalyan eğitmeninizle devam edebilirsiniz.Anadil eğitmenler tarafından gerçekleştirilen online İtalyanca özel ders eğitimleri ile öğrenciler son derece verimli dersler gerçekleştirir. Eğer ki özel ders eğitimlerine yerimizde katılacak pozisyonunuz, zamanınız veya imkanınız yoksa ve evinizden, iş yerinizden veya herhangi bir yerden İtalyanca eğitiminizi gerçekleştirmek isterseniz online eğitimler tam size göre eğitimlerdir. Online İtalyanca özel ders eğitimleri yine anadil eğitmenler tarafından ve yine özel ders sınıflarında gerçekleştirilmektedir. Tek fark, öğrenci Skype üzerinden özel ders sınıfına bağlanmakta ve yine birebir olarak ders yapmaktadır.

Online İtalyanca özel ders eğitimleri ile İtalyan devlet üniversitelerine hazırlanabilirsiniz. Online olarak üniversite giriş sınavlarına hazırlanabileceğiniz özel dersler sizler için uygun paketler haline getirilmiş ve uygun fiyata özel ders imkanına sahip olmanız sağlanmıştır. Bu paketler özel ders sayfamızdaki branş özel ders paketleridir. Özel ders paketlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız..

Online İtalyanca Özel Ders eğitimleri için hangi programı kullanıyoruz?

Online İtalyanca Özel Ders eğitimleri SKYPE üzerinden gerçekleştirilmektedir. İtalyan eğitmen Firenze Skype hesabını açarak öğrenci ile bağlantı sağlar. Bağlantı görüntülü ve sesli olmaktadır. Karşılıklı olarak kusursuz bir bağlantı kurulduktan sonra ders başlar.

 

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.