İtalyanca Seviyesi

Uncategorizedİtalyanca Seviyesi için yorumlar kapalı

İtalyanca Seviyesi

İtalyanca seviyenizi gösteren belge olarak uluslararası geçerliliğe sahip olan CILS Sertifikasını Firenze’de sınava girerek alabilirsiniz. İtalya’da eğitim görmek istiyorsanız B2 seviyesinde CILS sertifikasını almanız gerekmektedir. Yalnızca İtalya’da oturma izni istiyorsanız A2 seviyesinde CILS sertifikasını almanız gerekmektedir. İtalyanca seviyesi olarak ne durumda olduğunuzu görebileceğiniz CILS sınavına katılmak için

CILS Sınavına Başvurmak için lütfen formu doldurunuz..

İtalyanca seviyesi kapsamında henüz bir İtalyanca bilgisine sahip olmamanız sorun değildir. Firenze Yurt Dışı Eğitim danışmanlarımız gerekli olan eğitimi almanız için sizlere bir İtalyan eğitmen atayacaktır. Birebir özel ders olarak alabileceğiniz CILS eğitimi ile hızlı bir şekilde İtalyanca’nızı yükseltebilirsiniz. CILS sınavına hazırlanırken derslerin dışında da kendinizi CILS sınavına odaklamanız oldukça yararlı çalışmanızı sağlayacaktır. Derslerin dışında kalan zamanlarda aldığınız eğitimi tekrarlamalı ve soru çözümleri yapmalısınız.

İtalyanca seviyesi A1,A2,B1,B2,C1,C2 olarak Avrupa Dil Seviyeleri sistemine göre düzenlenmiştir. İtalyanca seviyesi aynı zamanda kur olarak ta ifade edilir. İtalyanca eğitimde başlangıç kuru A1’dir. A1 seviyesinde kurs programları çokça açılmaktadır. Firenze İtalyanca kurs programlarını incelemek için lütfen tıklayınız..

İtalyanca Seviyesi olarak ne seviyede olduğunuzu belirten en geçerli resmi belge CILS tir. Deneyimli İtalyan eğitmenler tarafından yapılan CILS özel derslerinden faydalanmak için özel ders paketlerimizi inceleyebilirsiniz. İtalyan eğitmenlerle CILS sınavına hazırlık son derece faydalı olmaktadır. Firenze Yurt Dışı Eğitim, İtalyanca ve İspanyolca Dil Okulu olmasının yanısıra CILS sınav merkezidir.

CILS sınav tarihleri

Başlangıç İtalyanca Seviyesi A1’dir. İtalyanca öğrenmek isteyen değerli katılımcı eğer hiç bir bilgiye sahip değilse A1 seviyesinde olan başlangıç kursuna katılır. Katılımcılar kurs sonunda İtalyanca olarak kendilerini ifade edebilecek, yemek siparişi vermek, günlük konuşma gibi bir çok bilgi edinecek, birebir iletişim sağlayabilecek şekilde İtalyanca bilgisine sahip olacaklardır. Daha sonra İtalyanca Seviyesi olarak bir sonraki kur olan A2 kuruna katılabilecek olan A1 kursu katılımcıları İtalyanca öğrenmeye devam edebileceklerdir.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.