Kurumsal İtalyanca

iş italyancası firenze
iş italyancası
☆ Kurumsal İtalyanca eğitimleri şirketlere yönelik eğitimlerdir. Şirketlerin sektörlerine ve amaçlarına yönelik özel hazırlanan eğitim programları ile iş hayatında İtalyanca dilini şirket çalışanlarına konuşturmayı amaçlamaktadır. Kurumsal İtalyanca eğitimleri, kurumlarda veya Firenze eğitim sınıflarında yapılabilir.

☆ Şirketlere sunulan kurumsal eğitimler aşağıdaki gibidir :

•         Genel İtalyanca

•         Mini ve Midi Gruplar

•         Birebir İtalyanca

•         İş İtalyancası

•         İtalyanca Yazışma Teknikleri

•         İtalyanca Sunum Teknikleri

☆ Kurumsal İtalyanca eğitimleri katılımcının uygun olduğu saatlere göre ayarlanır. Katılımcı eğer isterse skype üzerinden de İş İtalyancası özel ders eğitimi de alabilir. Aktif bir şekilde Skype eğitimleri de veren Firenze Yurtdışı Eğitim merkezi, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, profesyonel çalışan resmi bir kurumdur. Firenze’ye güvenebilirsiniz.

☆ Kurumsal İtalyanca eğitimlerini şuan için yalnızca birebir olarak alabilirsiniz. Herhangi bir kurumsal İtalyanca sınıfımız bulunmamaktadır. Lakin grup oluşturduğunuz takdirde kurs şeklinde ders görebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız sizler için özel seçenekler yaratarak talebinizi karşılamaya yönelik hareket edecektir.

☆ Kurumlar kurumsal İtalyanca eğitimlerini kendi yerlerinde alabilirler. Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve İtalyanca İspanyolca Dil Kursu tarafından gönderilen İtalyan eğitmenler sizlere kurumsal İtalyanca eğitimi verirler. Firenze eğitmenleri CILS standartlarında formasyonlu öğretmenlerdir. Her eğitmen kendi branşında uzman anadil eğitmenidir. İtalyanca ve İspanyolca öğrenebileceğiniz kurumsal İtalyanca eğitimleri genellikle büyük şirketler tarafından talep edilen eğitimlerdir. İtalyanlarla ilişkiler kuran ve bu uğurda yatırım yapmak isteyen şirketler rahatlıkla İtalyanca ve İspanyolca eğitimlerini tercih edebilir.

☆ Kurumsal İtalyanca özel ders eğitimleri 2 veya daha fazla kişi olarak ta alınabilmektedir. Eğer ki eğitim yapılan yere, Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca, İspanyolca Dil Okulu’na gelinebilecek bir pozisyon ve zaman yoksa öğretmenlerimizi iş yerinize yönlendirebilmekteyiz. Eğitmenlerimiz anadil öğretmenler olduğundan ötürü bu tarz yerinde eğitimleri ancak uygun görürlerse eğitim danışmanlarımız ayarlamaktadır.

☆ Kurumsal İtalyanca eğitimleri grup şeklinde de alınabilir, birebir özel ders şeklinde de olabilir. Özel ders paketlerimiz dersin içeriğine veya kime verildiğine göre değişiklik göstermeyen çoklu alımlarda  uygun fiyat avantajı sağlayabilmek adına oluşturulmuştur. Özel ders paketlerimizden alarak dilediğiniz içerikte özel ders alabilir, kurumsal İtalyanca eğitimize başlayabilirsiniz.
italyanca kurumsal eğitim
italyanca kurumsal eğitim
italyanca kurumsal eğitim
italyanca kurumsal eğitim

Kurumsal İtalyanca eğitimi kapsamında Firenze’de birebir İtalyanca eğitimi alabilirsiniz. İtalyan eğitmenlerimizle iş hayatınıza, özel taleplerinize yönelik dersler gerçekleştirebilir, aynı zamanda İtalyanca dil seviyenizi ilerletebilirsiniz. Kurumsal İtalyanca eğitimleri anadil eğitmenleri tarafından gerçekleştirilerek katılımcının kurumsal boyutta kullanabileceği İtalyanca’ya sahip olması sağlanır.

Kurumsal İtalyanca eğitimleri ile İtalyan şirket çalışanlarıyla nasıl iletişim kurabileceğiniz, nasıl olumlu sonuç alabileceğiniz, İtalyanların kişilik özellikleri, kültürel değerleri, kurulacak olan iş ilişkilerinde nelere dikkat edilmeli gibi bir çok ayrıntılı bilgiye de ulaşabileceksiniz. İtalyanlarla çalışan bir firmaysanız ve çalışanlarınızın acilen İtalyanca öğrenmesi gerekiyorsa, İtalyanca kurs süreleri size uygun değilse İtalyanca özel ders gruplarına yönelebilir ve yerinizde İtalyanca eğitimini çalışanlarınıza aldırabilirsiniz.

Kurumsal İtalyanca eğitimleri asla sıkıcı olmayan oldukça keyifli bir atmosferde gerçekleştirilen dil eğitimidir. İtalyan eğitmenlerimizle İtalyanca’yı kısa zamanda öğrenecek, iş ilişkilerinde kullanabileceksiniz. Yeterli seviyeye kısa zamanda gelebileceğiniz özel İtalyanca dersleri ile iletişim gücünüz ve dil bilginiz profesyonelleşecektir.

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.