İtalyanca Özel Ders

Uncategorizedİtalyanca Özel Ders için yorumlar kapalı

İtalyanca Özel Ders
İTALYANCA DİL ÖZEL DERS PAKETLERİ

Standart

(1 Saat : 120 TL)

Paket

12 Saat

1200 TL

(1 Saat : 100 TL)

EKO Paket

20 Saat

1800 TL

(1 Saat : 90 TL)

SÜPER Paket

40 Saat

3200  TL

(1 Saat : 80 TL)

İTALYANCA BRANŞ ÖZEL DERS PAKETLERİ

Standart

(1 Saat : 175 TL)

EKO Paket

20 Saat

2600 TL

(1 Saat : 130 TL)

Süper Paket

40 Saat

4600 TL

(1 Saat : 115 TL)

Storia Dell’Arte, Logica, Biologia, Chimica, Fisica, Matematica

Paket satın almak için lütfen arayınız..

0216 302 24 55

Ödemeler nakit olarak peşin yapılır.

Belirtilen fiyatlar KDV hariçtir.

2 EKO Paket = 1 SÜPER Paket = 1 Kur

İtalyanca Özel Ders

İtalyanca özel ders eğitimleri İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. İtalyan eğitmenler deneyimli branş öğretmenleridir. Firenze’den İtalyanca eğitim veren Liselerin derslerine destek özel dersler alabilirsiniz. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, mantık gibi branş dersleri İtalyanca verilmektedir.

İtalyanca özel ders fiyatları tek tek alındığında veya paket alımlarında fark etmektedir. Paket alımları hem daha avantajlı olmakta hem de ihtiyaçtan dolayı gereklilik duyulan özel ders sayısını karşılamaktadır.

İtalyanca özel ders saatleri öğrencilerin eğitmenlerle belirledikleri saatlerde alınabilir. Öğrencilerin müsait zamanları ile eğitmenlerin müsait zamanları kesiştirilerek özel ders tarihleri ve saatleri ayarlanabilir. Özel ders almanın en büyük ayrıcalığı istenilen gün ve saatte birebir özel eğitim almaktır. Birebir eğitimler grup eğitimlerinden her zaman daha verimli olmuştur.

İtalyanca özel ders  eğitimi birebir anadil eğitmenler tarafından verilmektedir. Her seviyede (A1,A2,B1,B2,C1,C2) İtalyanca eğitimi alabilirsiniz. İtalyancanızı özel ders paketi alarak istediğiniz sürede  istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Ders yoğunluğunu siz ayarlar, kendinize göre hareket ederek karar verebilirsiniz. Örneğin 2 saat özel ders yapıyorsunuz ve daha da yapabileceğinizi hissediyorsunuz, bu gibi durumlarda 3,4,5 saat özel ders yapabilir konularda hızla ilerleyebilirsiniz. Saatler tamamen sizlerin isteğine göre düzenlenmektedir.

 İtalyanca özel ders planı oluşturarak derslere başladınız. Fakat şehir dışına gitmek zorunda kaldınız veya herhangi bir nedenden ötürü derse gelemeyeceksiniz bu durumda online özel ders alarak ders kaybınızı engelleyebilirsiniz. Aynı şekilde bilgileriniz soğumadan derslere devam edebilmeniz adına skype eğitimleri yapılmaktadır.

İtalyanca özel ders eğitimleri yalnızca birebir ders sınıflarında değil online olarak uzaktan da yapılmaktadır. Online İtalyanca eğitimleri Skype üzerinden gerçekleştirilir. Kamera, mikrofon ve hoparlör Skype eğitimleri için zorunludur. İtalyan eğitmenler Skype üzerinden verilecek derslere yine birebir ders sınıflarında hazırlanır. Online İtalyanca özel ders eğitimleri ile normal sınıflara gelinerek gerçekleştirilen İtalyanca özel ders eğitimleri arasında bir fark yoktur. Derse giren İtalyan öğretmen de özel ders ücreti de aynıdır.

İtalyanca özel ders branş eğitim seçenekleri de mevcut olan Firenze Yurtdışı Eğitim, aynı zamanda yurtdışı eğitim danışmanlığı da yapmaktadır. İtalya’da okumak isteyen öğrenciler için eğitim danışmanlarımız profesyonel olarak hizmet vermektedir. Üniversiteleri yerinde gezip görerek ve üniversite yetkilileriyle bizzat konuşarak büyük bilgi birikimine sahip olan danışmanlarımız ile İtalyan üniversitelerine giriş prosedürlerini gerçekleştirmek oldukça kolaylaşmaktadır.

İtalyanca özel ders branş eğitimi seçenekleri şunlardır. Matematica, Fisica, Chimica, Logica, Biologia, Storia Dell’Arte özel dersleri İtalyan branş eğitmenleri tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimiz son derece profesyonel, gerekli durumlarda Skype eğitimleri veren, öğrencilerin eksik olduğu konuları tespit ederek üzerine yoğunlaşan ve öğrencinin başarılı olmasını sağlayan branş öğretmenleridir.

İtalyanca özel ders eğitimlerimize gelemeyecek durumda olmanız, zamanınızın kısıtlı olması, online özel ders tercih etmemeniz durumunda eğitmenlerimizi yerinize yönlendirerek İtalyanca eğitimlerimizden mahrum kalmamanızı sağlıyoruz. İtalyanca eğitimleri İtalyan eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. İş yerinizde İtalyanca özel ders almak isterseniz ve 2 veya daha fazla kişiyseniz sizlere özel İtalyan eğitmenimizi iş yerinize yönlendirebiliyoruz. Fakat birebir uzaktan eğitimler Skype üzerinden yapılmaktadır. Skype eğitimleri yine İtalyan eğitmenler tarafından özel ders sınıflarında yapılmaktadır.

Kısa sürede İtalyanca seviyenizi ilerletmek isterseniz İtalyanca özel ders eğitimlerini tercih edebilirsiniz. İtalyanca özel dersleri ile ders saatlerinizi ve günlerinizi kendiniz ayarlayabilirsiniz. İtalyan eğitmeninizin uygun olduğu saatlere göre kendinize saat belirleyebilir, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Özel ders paketleri seviye ilerletmek isteyen öğrenciler için son derece uygun olmaktadır. Özel ders paketlerimizi yukarıda görebilirsiniz. İtalyanca dil özel ders paketleri kurlara göre düzenlenmiştir.

İtalyanca öğrenmek zor mu? Türkçe’den çok farklı bir dil olmasına rağmen ‘Firenze Eğitim’ bünyesinde İtalyanca özel ders alarak kısa sürede İtalyanca dilinde yeterlilik kazanırsınız. Alanlarında uzman İtalyanca özel ders öğretmenlerimiz Türk öğrencilere en efektif yöntemle kısa sürede  doğru bir şekilde konuşmanın yollarını aktarırlar. İtalyanca özel ders aşamasında öğretmenlerimiz her öğrencinin kapasitesine yönelik eğitim programı oluştururlar. İtalyanca özel ders her öğrencinin ihtiyacına göre en hızlı ve uygun yöntemle öğretilir; gramer ve konuşma yeterliliklerini artırılır.

İtalyanca özel ders eğitimleri kapsamında Kurumsal İtalyanca ve İş İtalyancası özel dersleri alınabilmektedir. Katılımcılar Firenze’de Kurumsal İtalyanca ve İş İtalyancası özel dersi alabilmektedir. Bunun haricinde İş yerinde veya kurumda İtalyanca eğitimi verilmesi talep edilirse, İtalyan eğitmenlerimizin müsaitlik durumu değerlendirilerek farklı bir adreste yapılması istenen eğitim talebine olumlu veya olumsuz cevap verilir.

İtalyanca özel ders eğitimleri kapsamında gerçekleşen İş İtalyancası eğitimlerini profesyonel İtalyan eğitmenler vermektedir.  İtalyan eğitmenler tamamen İş İtalyancası konuları üzerinden eğitim verir. Katılımcılar iş hayatında kullanabilecekleri İtalyanca dil eğitimine sahip olur. İş İtalyancası ve Kurumsal İtalyanca eğitimleri şirket çalışanlarının grup oluşturarak özel ders talep etmesi üzerine yapılan eğitimlerdir. En az 2 kişi olmak suretiyle grup özel dersi şeklinde bu eğitimleri belirli bir adreste almak mümkündür. Diğer bir seçenek te İş İtalyancası veya Kurumsal İtalyanca eğitimlerini Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca, İspanyolca Dil Okulunda almaktır.

İtalyanca Özel Ders Verenler

İtalyanca özel ders verenler Firenze’de İtalyan branş eğitmenleridir. Profesyonel eğitmenler Firenze özel metoduyla eğitim vermektedirler. İtalyanca özel ders alan öğrenciler sınıflarında hemen fark edilmektedir. Eğitmenlerin başarısı, öğrencilerin başarısının anahtarını oluşturur.

İtalyanca özel ders verenler her zaman İtalyan öğretmen niteliğinde olan eğitmenler değildir. Bazı kurumlarda İtalyan olup ta farklı meslek dallarından olan kişilere sırf İtalyan oldukları için dersler verdirilebilmektedir. Yetkililer de konuya hakim olmayarak yalnızca ticari hareket ederek verimsiz derslerle öğrencileri madur etmektedirler.

İtalyanca özel ders verenler, İtalyan olmanın yanında öğretmenlik vasfı taşıyan, eğitim konusunda deneyimli, öğretme yetkinliğine sahip kişiler olmalıdır. Özel ders vermek her İtalyanın yapabileceği bir şey değildir. Kaliteli ve verimli özel ders verebilmek için öğretmenlerin eğitim alanında lisanslarını tamamlamış olmaları gerekmektedir.

İtalyanca özel ders verenler öğretmen niteliği taşımalı ve İtalyan olmalıdır. Anadil eğitmenlerden İtalyanca öğrenilmediği sürece İtalyanca iyi bir şekilde öğrenilemez. Bir Türk eğitimcinin İtalyanca öğretmesi ile bir İtalyan eğitmenin İtalyanca öğretmesi arasında oldukça fazla fark vardır. İtalyan eğitmen gramere daha hakim ve öğrencilere nasıl öğretebileceğini bilen öğretmendir. Türk öğretmen ise bir İtalyan öğretmenin öğretebildiği gibi İtalyanca öğretemez.

İtalyanca özel ders verenler hakkında bir araştırma yaptığınızda ücretlerin 80 TL ve 150 TL arasında değiştiğini görebilirsiniz. Fakat bu ücretler İtalyan değil, Türk eğitmenlerin talep ettiği ücretlerdir. Firenze’nin özel ders paketleri ile karşılaştırıldığında özel ders paketi alındığı takdirde 1 saat özel ders ücreti daha uyguna gelmektedir. Buradaki en önemli fark ücretin az olması değil, aynı zamanda bu ücrete İtalyan eğitmenden eğitim almanızdır. İtalyan eğitmenlerimiz Türkçe bilen, anlaşabileceğiniz, deneyimli ve işinin ehli eğitmenlerdir. İtalyancayı en iyi şekilde yalnızca anadil eğitmenler öğretebilir. Bu ücretlere bir anadil eğitmenden ancak Firenze farkıyla eğitim alabilirsiniz.

İtalyanca özel ders verenler, Firenze’de yalnızca İtalyan eğitmenlerdir. İtalyan eğitmenlerden İtalyanca özel ders alabilmeniz için İstanbul’da ikamet etmeniz şart değildir. Online İtalyanca özel ders eğitimi ile de İtalyan eğitmenlerimizden birebir olarak İtalyanca öğrenebilirsiniz. Online özel derslerin, birebir özel derslerden farkı yoktur.

İtalyanca özel ders verenler deneyimli anadil eğitmenleridir. İtalyan eğitmenler tarafından verilen dersler çok daha verimli ve çabuk öğrenilir olmaktadır. İtalyanca dersleri ile kısa zamanda hızlı sonuç alınabilir ve İtalyanca kullanılmaya başlanır. İtalyanca kursları kur kur yapılmaktadır. Her kur 16 hafta süren derslerle tamamlanmaktadır.

öğren italyanca

İtalyanca Özel Ders Öğretmeni

İtalyanca özel ders öğretmeni olarak görev yapan Firenze eğitmenleri İtalyanca, İngilizce ve Türkçe bilmektedir. Öğretmenlerle iletişim kurmakta zorlanmayan öğrenciler özel derslerden sonra başarılı sonuçlar almaktadır. İtalyan eğitmenlerimiz özel derslerle öğrencinin eksiklerini gidermeye yönelik ders anlatımları ve soru çözümleri yapmaktadır.

İtalyanca özel ders öğretmeni gibi göstererek farklı meslek dallarındaki İtalyanlara bir çok yabancı dil kurumunda eğitim verdirilmektedir. Bu Firenze’nin kesinlikle karşı olduğu ve dikkat ettiği önemli bir ayrıntıdır. Bu farkı İtalyanca’ya hakim, İtalya’da eğitim görmüş, profesyonel eğitim danışmanları ayırt edebilmektedir. Firenze bünyesinde eğitim veren tüm eğitmenler anadil eğitmenlerdir.

İtalyanca özel ders öğretmeni bulmak oldukça zor bir iştir. Firenze olarak İtalya’dan İtalyan öğretmenler getirmek durumunda kalmaktayız. Firenze olarak eğitim kalitesi için bu denli önem vererek eğitim ücretini buna yansıtmıyoruz. Kesinlikle İtalyanca öğrenebileceğiniz en iyi kurum Firenze’dir.

İtalyanca özel ders öğretmeni niteliğindeki eğitmenlerimiz CİLS seviyesinde formasyonlu öğretmenlerdir. Firenze özel metoduyla eğitim veren eğitmenler kısa sürede katılımcıların İtalyanca’yı kullanmaya başlamasını sağlar.

İtalyanca özel ders öğretmeni olarak bir Türk eğitmenle çalışmak Firenze’nin eğitim metoduna terstir. İtalyanca ancak ve ancak İtalyan, hocalık vasfına sahip eğitmenler tarafından öğretilebilir. İtalyan eğitmenler arasında en iyileri ile İtalyanca eğitimi veren Firenze Yurtdışı Eğitim, kısa zamanda İtalyanca eğitimleriyle adından bahsedilir hale getirmiştir. İtalyanca eğitmenleri konusunda son derece titiz davranan Firenze, bu prensibiyle başarıya ulaşmış 1995’ten beri faaliyet gösteren, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir dil okuludur.

İtalyanca özel ders öğretmeni Firenze’de İtalyan eğitmendir. Firenze’de İtalyan eğitmenlerden başka kimse İtalyanca derslerine girmez. Profesyonel İtalyan eğitmenlerimiz İtalyanca öğretmen konusunda son derece deneyimli ve başarılarını kanıtlamış öğretmenlerdir. İyi bir İtalyanca eğitimi almak için gönül rahatlığıyla Bağdat Caddesinde bulunan Firenze’ye gelebilirsiniz.

Kısa sürede İtalyanca seviyenizi yükseltmeniz gerekiyorsa İtalyanca özel ders öğretmeni olarak görev yapan anadil eğitmenlerimiz sizi istediğiniz seviyeye çıkarabilecek kapasitededir. A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinde eğitim almak isteyen her öğrenci anadil eğitmenlerimiz tarafından eğitim alabilir. İtalyanca özel ders öğretmeni olarak görev yapan herkes Firenze’de anadil eğitmendir. CILS seviyesinde formasyon sahibi İtalyan eğitmenler tarafından her seviyede İtalyanca öğrenebilirsiniz.

universitaly

İtalyanca Özel Ders Anadolu Yakası

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası eğitimleri Şaşkınbakkal’da Bağdat Caddesi üzerinde kolay ulaşılabilir mevkide bulunan Firenze İtalyanca İspanyolca Dil Okulunda verilmektedir. İstanbul Anadolu Yakasının her semtinden gelen öğrenciler bulunmaktadır. Öğrenciler bir çok toplu taşıma aracıyla Firenze’ye ulaşabilir.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası eğitimleri tek şubesi Bağdat Caddesi üzerinde bulunan Firenze’de yapılmaktadır. Firenze, minibüs yoluna da sahile de yakın bir konumda bulunmaktadır. Öğrenciler rahatlıkla Firenze’ye ulaşabilir ve rahatlıkla evlerine dönebilirler.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası kurslarına Avrupa yakasından bir çok vesaitle gelinmektedir. Kurslarımıza Avrupa Yakasından oldukça fazla talep olmaktadır. Çünkü Firenze katılımcılarına kendini kanıtlamış resmi bir eğitim kurumudur. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı İtalyanca İspanyolca Dil Okulu olan Firenze, özellikle İtalyanca öğretme konusunda ve İtalya’da eğitim konusunda son derece tecrübelidir.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası kapsamında Firenze’de verilmektedir. Eğitimlere Firenze’de katılamayacak olan öğrenciler için online özel ders seçenekleri de mevcuttur. Online özel ders eğitimleri de aynı anadil eğitmenler tarafından verilmektedir. Online İtalyanca eğitimlerini dilediğiniz gün ve saatte, birebir olarak alabilirsiniz.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası bölgesinde Firenze’de anadil eğitmenler tarafından verilmektedir. İtalyanca özel dersin yanında İtalyan üniversitelerine hazırlık dersleri de bulunan Firenze tüm İtalyanca sevdalıları tarafından bilinen 1995’ten beri faaliyet gösteren MEB bağlı resmi bir dil okuludur. Deneyimli eğitmenleri ile öğrencileri İtalya’da eğitim alabilmeleri için İtalyan üniversitelerinin giriş sınavlarına hazırlayan Firenze Yurtdışı Eğitim, eğitim danışmanları ile fark yaratmıştır.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası bölgesinde Firenze’de verilmektedir. Lakin İstanbul’da ikamet etmeyen ve İtalyanca öğrenmek isteyen kişiler için düzenlenmiş olan online İtalyanca özel ders eğitimi ile İtalyanca’yı anadil eğitmenden öğrenebilirsiniz.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası eğitimleri Firenze Dil Okulunda yapılmaktadır. Gelemeyecek durumda olan öğrenciler Skype üzerinden online özel ders alabilir. Online dersler de anadil öğretmenler tarafından özel ders sınıflarında gerçekleştirilir.

italyada üniversite

İtalyanca Özel Ders Avrupa Yakası

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası tarafında bulunan bir kurumumuz bulunmamaktadır. Öğrenciler Avrupa Yakasından Firenze’ye gelerek eğitim alabilirler. Deneyimli İtalyan öğretmenler tarafından verilen özel derslere katılım Avrupa Yakasından da oldukça fazladır. İyi bir eğitim için Firenze’ye gelebilir, dilediğiniz ders için özel ders alabilirsiniz.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası öğrencilerine online olarak ta verilebilmektedir. Eğer ki lokasyonunuz Firenze’ye çok ters kalıyorsa ve iyi bir İtalyanca eğitimi almak istiyorsanız online özel derslerimizi tercih edebilirsiniz. Yine birebir, aynı anadil eğitmenler tarafından aynı eğitimi yalnızca skype üzerinden alarak eğitiminizi sürdürebilirsiniz. Evden, işyerinden, tatilden ve bir çok yerden İtalyan öğretmenler tarafından online özel ders alabilirsiniz. Skype eğitimlerimiz sanıldığının aksine çok daha verimli geçebilmektedir.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası bölgesinde ikamet eden ve gelmekte zorluk çeken katılımcılarımıza online olarak verilebilmektedir. Online özel dersler aynı şekilde ders sınıflarında yapılmaktadır. Öğrenci ile öğretmen birebir ders yapmaktadır. Öğrencilerin başarılı sonuçlar almaları online özel derslere ilginin artmasını sağlamıştır. Firenze, online özel derste 1 numara olan İtalyanca İspanyolca Dil Okulu’dur.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası online eğitim ücretleri de özel ders ücretleriyle aynıdır. Eğitimi veren eğitmenler deneyimli İtalyan öğretmenlerdir. Katılımcılar ister online olarak ister sınıfa gelerek özel ders alabilirler. Online özel ders paketi olması dersleri kesinlikle online alacağınız anlamına gelmemektedir. Böyle bir zorunluluk yoktur. Firenze’ye gelebilme ihtimaliniz varsa özel derslerinizi birebir olarak sınıflarda yapabilirsiniz.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası bölgesinden talep etmek isterseniz bazı özel durumlarda İtalyan eğitmenlerimizi yönlendirebiliyoruz. 2,3,4 kişi özel ders talebinde bulunulduğunda danışmanlarımız eğitmenlerimizle konuyu görüşerek sizlerin belirlediği yerde belirlediğiniz saatte İtalyanca eğitimi almanızı sağlamaktadır. İtalyanca eğitimi almak için yalnızca Firenze’ye gelmenize gerek yok, gerektiği takdirde eğitim danışmanlarımız sizler için seçenekleri zorlayabilmektedir.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası tarafında oturan kişiler için pek cazip gelmemektedir. Çünkü eğitimler Anadolu Yakasında Bağdat Caddesinde yapılmaktadır. Zaman ve yolda kaybedilen süre nedeniyle Avrupa Yakasında oturan kişiler pek Anadolu Yakasına gelmeyi tercih etmemektedir. Bu şekilde düşünenler online özel dersleri tercih edebilir. Online İtalyanca özel dersleri de İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. Öğretmen sınıfa girerek Skype üzerinden öğrenci ile bağlantı sağlar. Tüm donanımlar tam çalıştıktan ve iletişim sorunsuz olduktan sonra ders başlar.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası eğitimleri Firenze Dil Okulu’nda gerçekleştirilmektedir. Öğrenciler İtalyan eğitmenler tarafından İtalyanca öğrenerek kısa sürede İtalyanca’yı kullanmaya başlar. Deneyimli anadil eğitmenler öğrencilere İtalyanca’yı alışılmışın dışında Firenze metoduyla öğretmektedir. Öğrenciler normal zamandan kısa sürede eğitimlerini tamamlayabilir.

ispanyolca kursu

İtalyanca Özel Ders İstanbul

İtalyanca özel ders İstanbul ilinde Anadolu Yakasında bulunan Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulundan alınır. İstanbul’da İtalyanca öğrenmek isteyen veya İtalyanca branş derslerine destek isteyen öğrenciler Firenze’nin profesyonel eğitmenleri tarafından yapılan özel derslere katılabilirler. Özel dersler birebir olarak yapılır. Öğrencinin istediği gün ve saatler ile eğitmenin müsait olduğu gün ve saatler kesiştirilerek dersler ayarlanır.

İtalyanca özel ders İstanbul eğitimlerine katılabilme ihtimali olmayanlar, farklı şehirlerde yaşayanlar, iş yoğunluğundan dolayı kurs yerine gelemeyenler için Online Özel Ders eğitimleri mevcuttur. Skype üzerinden gerçekleştirilen profesyonel online özel ders eğitimleri ile İtalyancayı öğrenebilirsiniz.

İtalyanca özel ders İstanbul ilinde Skype üzerinden online olarak gerçekleştirilebilir. Katılımcılar anadil eğitmenlerle birebir ders yaparlar. Online eğitimler daha çok eğitim yerine gelemeyenler, çalışanlar, farklı şehirde yaşayanlar veya farklı ülkede desteğe ihtiyaç olanlar tarafından tercih edilmektedir.

İtalyanca özel ders İstanbul ‘da Firenze’de İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. Online eğitimlere de sınıf eğitimlerine de aynı profesyonel eğitmenler girmektedir. Eğitmenler CİLS seviyesinde formasyonlu İtalyan öğretmenlerdir. Eğitmenlerimizden alacağınız dersler ile İtalyanca’yı öğrenememe şansınız yoktur. Profesyonel olarak çalışan deneyimli eğitmenler sizleri en iyi şekilde istediğiniz seviyeye çıkaracaktır.

İtalyanca özel ders İstanbul  ilinde ikamet edenler için Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulundan alınabilir. Firenze farklı şehir ve ülkelerden İtalyanca öğrenmek isteyenler için online İtalyanca özel ders uygulamasını başlattı. Profesyonel eğitmenler tarafından verilen online eğitimler birebir olarak yapılmaktadır. Siz de online eğitim fırsatını değerlendirebilir, İtalyanca’yı en iyi anadil eğitmenlerden öğrenebilirsiniz.

İtalyanca özel ders İstanbul ili için Bağdat Caddesinde bulunan Firenze’de verilmektedir. Özel ders paket programlarıyla oldukça uygun ücretlere özel ders alabilirsiniz. Deneyimli İtalyan eğitmenlerden bu denli uygun ücretlere İtalyanca özel ders almanız mümkün değildir. Firenze öğrencileri son derece avantajlı öğrencilerdir. Öğrencilerimiz, Yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan çeşitli konularda destek alabilir ve sorularına cevap bulabilir.

İtalyanca özel ders İstanbul ilinde Firenze Dil Okulu’nda yapılmaktadır. Firenze özel metodu ile eğitim veren anadil eğitmenler öğrencilerin İtalyanca’yı kısa sürede öğrenerek kullanmalarını sağlar. İtalyanca eğitim veren en iyi dil okulu Firenze Yurt Dışı Eğitim’dir.

İtalyanca Özel Ders Kadıköy

İtalyanca özel ders Kadıköy ilçesinde Şaşkınbakkal’da bulunan Firenze Yurtdışı Eğitim’den alınır. Özel ders eğitimleri ile branş derslerindeki eksiklerinizi giderebilirsiniz. İtalyancayı birebir İtalyan öğretmenden öğrenmek isteyenler Firenze özel ders paketlerinden yararlanarak uygun fiyatlara özel İtalyanca dersi alabilirler.

İtalyanca özel ders Kadıköy ilçesinde Firenze eğitim kurumunda verilmektedir. Kadıköy’den 1 dolmuş ile Firenze’ye gelinebilmektedir. Sadece sahilden caddeye 5 dakika yürüme mesafesi ile Firenze’ye ulaşılabilir.

İtalyanca özel ders Kadıköy ilçesinde alınabileceği gibi online olarak ta alınabilir. Firenze Şaşkınbakkal’da Cadde üzerinde bulunmaktadır. İtalyanca İspanyolca Dil Kursu olan Firenze ile aynı zamanda yurtdışı eğitime hazırlanabilirsiniz. Özel dersler anadil eğitmenler tarafından verilmektedir. İtalyan eğitmenler branş öğretmenleri olup bazı diğer kurslardaki gibi farklı meslek dallarından değillerdir. Bu ayrıcalık ve başarılı eğitmenler ile Firenze’yi İtalyanca’da duymamanız mümkün değildir.

İtalyanca özel ders Kadıköy ‘e bağlı olan Firenze Yurtdışı Eğitim’de profesyonel bir şekilde verilmektedir. İtalyanca özel dersleri alarak İtalyanca’yı öğrenebilirsiniz. Özel ders paketleri öğrencilerin ve katılımcıların 1 ders saati ücretini çok uygun seviyelere getirmesini sağlamaktadır. Zaten gerekli olan ders sayısını da sağlayabileceğiniz özel ders paketlerinizi dileğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta kullanabilirsiniz.

İtalyanca özel ders Kadıköy  ilçesinde bulunan Firenze’ye gelerek alınabildiği gibi uzaktan özel ders olarak ta alınabilir. İtalyan eğitmenlerimiz online özel ders eğitimlerini Firenze sınıflarından gerçekleştirir. Eğitmenimiz sınıfına girer, bilgisayar sistemini kurar, derse hazır bir şekilde Skype bağlantısını gerçekleştirir. Eğitmen ve öğrenci birebir olarak görüntülü ve sesli bir şekilde verimli bir ders gerçekleştirir.

İtalyanca özel ders Kadıköy ilçesinde verilse de uzak yerlerden de alınabilecek bir eğitimdir. Online İtalyanca özel ders eğitimleri ile dilediğiniz her ilçe, il ve hatta ülkede İtalyanca öğrenebilirsiniz. Firenze, İtalyanca eğitimlerini yalnızca İtalyan eğitmenlere yaptırmaktadır. İyi bir İtalyan eğitmen iyi bir İtalyanca konuşmanızı sağlar.

İtalyanca özel ders Kadıköy eğitimleri Firenze Dil Okulu’nda gerçekleştirilir. Deneyimli anadil öğretmenler öğrencilere İtalyanca’yı Firenze özel metodu ile eğitim verir. Bu sayede öğrenciler hem daha hızlı hem daha kalıcı hem de daha kullanışlı bir İtalyanca öğrenirler.İtalyanca Özel Ders İlanları

İtalyanca özel ders ilanları veren öğretmenler genellikle İtalyanca dil dersi vermektedir. Firenze İtalyanca dil kursu olarak hem İtalyanca dersi hem de İtalyanca branş dersleri vermektedir. İtalyan liselerine giden veya İtalyanca branş dersleri gören öğrenciler dersleri anlamalarını kolaylaştırmak ve sınıf arkadaşlarından daha ileri seviyede eğitim alabilmek için özel ders alabilirler.

İtalyanca özel ders ilanları ile arama yaparak herhangi birinden İtalyanca dersi almaya karar verirseniz çok dikkatli olmalısınız. Öncelikle dikkat edilmesi gereken ilk husus kişinin İtalyan olmasıdır. İtalyan olmayan öğretmenler İtalyanca’yı asla bir İtalyan gibi öğretemez. İtalyanlar Türklerden çok daha iyi bir şekilde gramere hakimdir. Sonrasında dikkat edilmesi gereken husus ise İtalyan öğretmenin gerçekten eğitimci olup olmadığıdır. Farklı meslek dallarındaki İtalyanlar özel ders ile ek gelir elde etmeye çalışabilmektedir. İtalyan eğitmenlerimizden İtalyanca matematik ve İtalyanca fizik veren formasyonlu eğitmenimiz bile İtalyanca dilini öğretmek için kendini tam anlamıyla yeterli bulmadığını belirtmektedir. Bu sebeple İtalyanca’yı öğrenirken iyi bir öğretmen seçimi yapmanız oldukça önemlidir.

İtalyanca özel ders ilanları genellikle Türk eğitmenler tarafından verilmiştir. Oysa ki Firenze Yurtdışı Eğitim’de İtalyan eğitmenler İtalyanca özel ders eğitimleri vermektedir. Fiyat olarak ta değerlendirildiğinde Firenze, bağımsız özel ders verenlerden daha uygun fiyata İtalyan eğitmenlere özel ders verdirmektedir.

İtalyanca özel ders ilanları veren İtalyan eğitmenlerin eğitim ücretlerini incelediğinizde Firenze’nin ne denli uygun özel ders ücretlerine sahip olduğunu görebileceksiniz. Aynı zamanda Firenze’de deneyimli ve formasyonlu İtalyan eğitmenler her gün saatlerce ders vermekte, öğrencileri tamamen ele almaktadır.  Profesyonel anadil eğitmenlerden özel ders almak hiç bu kadar kolay ve avantajlı olmamıştır. Özel ders paketlerimizi inceleyerek avantajlarınızı yerinde görebilirsiniz.

İtalyanca özel ders ilanları veren öğretmenler yerine, güvenilir ve kendini kanıtlamış profesyonel olarak dil eğitimi veren Firenze tarafından verilen eğitimleri tercih edebilirsiniz. Firenze’de İtalyanca eğitimleri Firenze özel eğitim metoduyla gerçekleştirilmektedir.

matematica özel ders

İtalyanca Matematik Özel Ders

İtalyanca Matematik Özel Ders eğitimleri tecrübeli İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. Türkçe ve İngilizce de bilen İtalyan öğretmenlerle anlaşmak kolaydır. İtalyanca matematik dersleri ile öğrenciler sınıflarında anlatılanları daha iyi anlayarak soru çözümlerini kolaylıkla yapmaktadır.

İtalyanca Matematik Özel Ders veren eğitmenlerimiz CİLS seviyesinde formasyonlu öğretmenlerdir. İtalyan eğitmenler tarafından verilecek matematik dersleri ile sınıfınızda sorununuz kalmaz. Tüm matematik konu anlatımlarını anlayarak soruları rahatça çözebilirsiniz. Eğer takıldığınız konular veya sorular olursa eğitmenlerinizle özel derslerde birebir üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Öğrenciler Matematica özel dersleri ile hem sınıflarında aldıkları notlarını yükseltir hem de İtalya’da üniversite eğitimi alma gibi bir planları varsa mükemmel bir iş çıkarmış olabilirler. Çünkü İtalya’da İtalyanca eğitim veren bir üniversitede sayısal bir bölümde okumak için üniversite kabul(giriş) sınavlarında sorulan Matematica sorularını daha iyi yapabilecektir.

İtalyanca Matematik Özel Ders almak için Firenze Yurt İçi Eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz. Anadil eğitmenler tarafından verilen matematica özel dersleri Firenze dersliklerinde yapılmaktadır. Firenze dersliklerine gelemeyecek olan öğrenciler için online İtalyanca matematik dersleri de yapılmaktadır. Evden, farklı bir şehir veya ülkeden online matematica özel dersi alabilirsiniz.

Matematica Özel Ders

Matematica özel ders eğitimleri anadil eğitmenler tarafından verilmektedir. İtalyanca matematik konu anlatımlarıyla öğrenciler matematik sorularını nasıl çözebileceklerini öğrenecekler. İtalyanca anlatımlarda takılan öğrencilere Türkçe veya İngilizce açıklamalar yapılarak öncelikle konunun anlaşılması sağlanır. Anadil eğitmenlerimiz Türkçe ve İngilizce de bilen İtalyan öğretmenlerdir.

Matematica özel ders eğitimleri ile İtalyan üniversitelerine hazırlanabilirsiniz. Matematica özel dersleri İtalyan eğitmenlerimizden matematica branş öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Birebir olarak yapılan matematica özel dersleri ile eksik olduğunuz konuları hallederek ve sınava yönelik çalışmalar yaparak başarıyı yakalarsınız. Öğrencilerin matematica dersinde eksik oldukları konulara yönelik çalışma yapılarak eksikler giderilir.

Matematica özel ders eğitimlerinde tamamen İtalyan üniversitelerinin giriş sınavlarına yönelik olarak ders işlenmektedir. Öğrenciler çıkabilecek matematica sorularını yapabilecek düzeyde eğitim görmektedir.

İtalyanca Matematik Özel Ders eğitimleri profesyonel branş eğitmenleri tarafından verilmektedir. İstanbul’daki en iyi İtalyan eğitmenler ile çalışan Firenze aynı zamanda İtalya’dan özel olarak branş eğitmenleri ile de görüşerek çalışma planı yapmaktadır. Öğrencilerin en iyi şekilde eğitim almasını hedefleyen Firenze Yurtdışı Eğitim’in en önemli farklı her öğrencinin başarılı bir şekilde hedefini gerçekleştirmesidir.

İtalyanca Matematik Özel Ders eğitimlerini veren İtalyan eğitmenler alanlarında uzman CILS seviyesinde formasyonlu eğitmenlerdir. Eğitmenler öğrencilerin eksik olduğu konuların üzerinden geçerek konunun iyi anlaşılmasını sağlar. Öğrenci çıkabilecek soru türlerini de öğrenerek çözüm yöntemlerini bilecek seviyeye gelir. Bu kapsamda en önemli kıstas öğrencinin sınavlarda çıkan matematik sorularını yapabilmesi olmaktadır.

fizica özel ders

İtalyanca Fizik Özel Ders

İtalyanca Fizik Özel Ders eğitimleri birebir olarak yapılmaktadır. Fizik özel dersini İtalyanca olarak anadil eğitmenler tarafından Firenze Yurtdışı Eğitim’de alabilirsiniz. Deneyimli eğitmenler öğrencilerin notlarının yükselmesini hedeflemektedir. Fizik konu anlatımları ve soru çözümleri yaparak öğrencilerin başarılı sonuçlar almalarını sağlamaktadırlar.

İtalyanca Fizik Özel Ders eğitmenlerimiz CİLS seviyesinde formasyonlu anadil eğitmenlerdir. Deneyimli İtalyan eğitmenlerimizden İtalyanca Fizik dersi alarak yalnızca okul notlarına destek almış olmazsınız. Aynı zamanda Fisica dersini tam anlamıyla öğrenmiş olursunuz. İtalya’da İtalyanca eğitim alma planlarınız varsa bu oldukça önemli bir eğitimdir. Dikkatinizi derslere vermeli ve iyi çalışmalısınız.

İtalyanca Fizik Özel Ders eğitimleri İtalyan üniversitelerine hazırlık programlarında da verilen eğitimlerdir. Örneğin; Politecnico di Torino’da mühendislik okumak isteyen öğrencilerin gireceği TIL-I sınavında 12 fisica sorusu bulunmaktadır. Bir başka örnek te şudur; Politecnico di Milano’da mühendislik okumak isteyen öğrencilerin gireceği TOL sınavında 5 fisica sorusu bulunmaktadır.

Fisica Özel Ders

Fisica özel ders alarak eksiklerinizi giderebilir ve sınavlarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Çoğu öğrenci Fisica derslerinde zorluk çekmektedir. Lakin profesyonel eğitmenlerimiz öğrencilerin Fisica derslerini anlamaları ve öğrencileri çıkabilecek tüm soru türlerine karşı hazırlamaları ile başarıyı şansa bırakmamaktadır.

Fisica özel ders eğitmenlerimiz profesyonel branş öğretmenleridir. İtalyan branş eğitmenleri tarafından yapılan Fisica özel dersleri ile Fisica dersindeki tüm eksiklerinizi giderebileceksiniz.

Fisica özel ders eğitimleri ile İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarında karşınıza çıkan fisica sorularını yapabilirsiniz. Bu eğitimlerde temel hedef İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarında çıkabilecek sorulara karşı öğrencileri hazırlamaktır.

İtalyanca fizik özel ders eğitimleri İstanbul’un en iyi İtalyan eğitmenleri tarafından verilmektedir. Öğrencilerin Fizik konularını iyi anlaması ve çıkabilecek tüm fizik sorularını çözebilmesi amaçlanır. İtalyanca fizik özel ders eğitimleri ile öğrenci eksik oldukları konuların üzerinden geçerek eksik olduğu yerleri giderir. Tüm konulardaki eksiklikler giderildikten sonra soru çözümü yapılır.

İtalyanca fizik özel ders eğitimlerinde konu anlatımları bittikten sonra soru çözümleri yapılarak öğrencilerin hangi soru türlerinde zorluk yaşadığı tespit edilir. Eğitmen öğrencinin bu soru türlerinde neden zorluk yaşadığını belirleyerek öğrencinin eksik bilgilerini giderir ve soru türlerine göre çözüm yöntemlerini öğretir.

İtalyanca fizik özel ders eğitimleri Firenze Yurtdışı Eğitim ve İtalyanca İspanyolca Dil Okulu’nda verilmektedir. Eğitimleri online olarak almak isteyen öğrenciler için Skype üzerinden birebir ders yapılmaktadır.

chimica özel ders

İtalyanca Kimya Özel Ders

İtalyanca Kimya Özel Ders eğitimleri İtalyan branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Anadil eğitmenler öğrencilerin kimya derslerinde başarıyı yakalamaları için çalışmalar yapmaktadırlar. Öğrencilerin Kimya derslerini iyi anlamaları ve sınavlardan iyi puanlar alabilmeleri için yapılan Kimya özel derslerinden sonra gözle görülür değişimler olmaktadır.

İtalyanca Kimya Özel Ders eğitimleriyle İtalya’da üniversiteye gitme planında olan öğrenciler iyi hazırlanmış olacaktır. İtalya’da üniversitelerin giriş sınavlarında sorulan Chimica sorularını kolaylıkla yapabilir duruma geleceklerdir.

İtalyanca Kimya Özel Ders alarak kimya dersindeki eksiklerinizi bir an önce gidermeniz gerekmektedir. İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarından San Raffaele Üniversitesi Tıp Fakültesi sınavında 12 chimica sorusu bulunmaktadır. Okula destek olarak alabileceğiniz İtalyanca kimya ders desteği aynı zamanda İtalya’da Tıp gibi bölümlerde okumak için üniversite giriş sınavına girdiğinizde faydalı olacaktır.

Chimica Özel Ders

Chimica özel ders eğitmenleri anadil kimya öğretmenleridir. Profesyonel öğretmenler tarafından verilen özel dersler ile chimica derslerinde zorluk çekmezsiniz. Öğrencilerin chimica derslerinde anlamadıklarını anlatan, soru çözümleri ile pekiştiren eğitmenler, tecrübeli anadil öğretmenleridir.

Chimica özel ders eğitimleri deneyimli anadil branş eğitmenleri tarafından yapılmaktadır. Chimica özel dersleri ile İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarına hazırlanarak yüksek puan elde etmeye yönelik iyi bir gelişme kaydedersiniz. Chimica konularını işleyerek eksik olduğunuz konuların daha iyi anlaşılmasını sağlayan eğitmenlerimiz, bol soru çözümü yaptırarak sınavda karşınıza gelebilecek soru türleriyle ilgili sizleri sınavlara hazırlar.

Chimica özel ders eğitimleri öğrencileri İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarında çıkabilecek chimica sorularına hazırlamaktır. Deneyimli İtalyan branş eğitmenleri, öğrencilere son derece kaliteli bir chimica eğitimi vererek öğrencileri çıkabilecek tüm chimica soru türlerine karşı alıştırır.

İtalyanca Kimya Özel Ders eğitimleri İstanbul’un en iyi İtalyan eğitmenleri tarafından verilmektedir. Branşlarında uzman İtalyan eğitmenler öğrencilerin çıkabilecek tüm kimya sorularını yapabilmesini amaçlamaktadır. Öğrencilerin eksik olduğu konuların tespitinden sonra planlı bir şekilde özel ders yapılarak öğrencinin tüm eksikleri giderilir.

İtalyanca Kimya Özel Ders eğitimleri ile öğrencilerin eksikleri giderildikten sonra bol soru çözümü yaptırılarak öğrencilerin soru türlerine aşina olması ve çözüm yöntemlerini öğrenmeleri sağlanır. Öğrenciler kimya sorularından korkmamayı ve soruları iyi anlamayı aynı zamanda doğru bir şekilde çözmeyi öğrenirler.

biologia özel ders

İtalyanca Biyoloji Özel Ders

İtalyanca Biyoloji Özel Ders eğitimi veren İtalyanca eğitmenlerimiz öğrencilerin biyoloji konularını kavramaları ve çıkabilecek soruları çözebilmelerini hedeflemektedir. Öğrenciler artık okullarında verilen İtalyanca biyoloji eğitiminden endişe duymayacak ve biyoloji derslerinde başarılı olacaklardır.

İtalyanca Biyoloji Özel Ders eğitimleri ile sınıfta Biologia derslerinde rahat etmeye başlarsınız. Konuları daha kolay anlayarak, Biologia sınavlarından başarılı sonuçlar alırsınız. Aynı zamanda yurt dışında okuma planlarınız varsa İtalyanca eğitim veren İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarında çıkan Biologia sorularını da yapabilecek seviyeye ulaşabilirsiniz.

İtalyanca Biyoloji Özel Ders eğitimleri ile hem okul derslerinize destek almış olursunuz hem de İtalya’da Tıp, Psikoloji gibi bölümlerde okumak istediğinizde girmeniz gereken üniversitelere kabul sınavında biyoloji sorularını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Biologia Özel Ders

Biologia özel ders eğitimleri öğrencilerin biyoloji derslerinde yaşadığı sıkıntıları gidermeye yönelik yapılmaktadır. Birebir biyoloji dersleri ile öğrenciler eksiklerini giderecek, soru çözümleri yapacak ve sınıflarında fark yaratacaklardır. Tecrübeli eğitmenlerden biologia özel ders almak öğrencilerin biyoloji sınavlarından başarılı sonuçlar almasını sağlamaktadır.

Biologia özel ders eğitimleri profesyonel anadil branş eğitmenleri ile yapılmaktadır. İtalyan eğitmen sizlere biologia konularını anlatarak eksik olduğunuz konuların üzerinden geçer. Eksik olduğunuz veya kendinizi eksik gördüğünüz konularla ilgili anlatım ve soru çözümleri yapılarak sınava tam anlamıyla hazırlanırsınız.

Biologia özel ders eğitimleri veren anadil eğitmenlerimizin temel amacı öğrencileri İtalyan üniversitelerinin giriş sınavlarında çıkan biologia sorularına karşı hazırlamaktır.

İtalyanca Biyoloji Özel Ders eğitimleri İstanbul’un en iyi İtalyan eğitmenleri tarafından verilmektedir. Alanlarında uzman İtalyan eğitmenler biyoloji konularında eksik olan öğrencilerin zorluk yaşadığı yerleri tespit ederek konu anlatımları ve sorum çözümleriyle öğrencinin biyoloji sorularını yapabilmesini ve konuları çok daha iyi anlamasını sağlamaktadır.

İtalyanca Biyoloji Özel Ders eğitimlerini gerçekleştiren İtalyan eğitmenler branşlarında uzman en iyi öğretmenlerdir. Öğrenci ihtiyacına uygun olarak biyoloji özel derslerini İtalyanca veya İngilizce olarak gerçekleştirebilir.

logica özel ders

İtalyanca Mantık Özel Ders

İtalyanca Mantık Özel Ders eğitimleri anadil öğretmenlerle birebir olarak yapılmaktadır. Mantık dersleri profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Öğrencilerin mantık problemlerine hakim olmaları ve çıkabilecek tüm soruları cevaplayabilmeleri özel derslerden sonra yaptıkları alıştırmalara bağlıdır.

İtalyanca Mantık Özel Ders eğitimleri ile öğrenciler kötü notlarını düzeltebilirler. Aynı zamanda sınıflarında anlatılan Logica konularını daha kolay anlayabilirler. Öğrenciler anlamadıkları veya zorlandıkları yerleri eğitmenleriyle özel derslerde çözüme kavuşturabilirler. Konu tekrarları ve soru çözümleriyle Logica dersinde sorununuz kalmaz.

İtalyanca Mantık Özel Ders eğitimleri İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarında son derece işinize yarayacak bilgileri almanızı sağlar. İtalya’da mimarlık, tıp, mühendislik eğitimi alabilmeniz için girmeniz ve iyi bir puan almanızın gerekli olduğu İtalyan üniversitelerine giriş sınavında Logica bilgisinin etkisi yüksektir. Bu sebeple mantık derslerinde eksiklik hissediyorsanız Logica özel derslerini tercih edebilirsiniz.

Logica Özel Ders

Logica özel ders eğitimleri birebir olarak yapılmaktadır. Logica özel dersleri ile öğrenciler mantık derslerinde başarıyı yakalayacaktır. Öğrencilerin mantık derslerinde yaşadığı sıkıntıları çok iyi bilen öğretmenler, öğrencilerin eksiklerini hızla giderirler. Öğrencilerin mantık sorularını yapabilmeleri, iyi bir konu anlatımı ve bol soru çözümüne dayanmaktadır.

Logica özel ders eğitimleri birebir olarak İtalyan branş eğitmenleri ile yapılmaktadır. Eğitmenler öğrencilerin Logica dersindeki eksiklerini gidermeye yönelik konu anlatımları ve bol soru çözümü yaparlar. Öğrenciler İtalyan üniversitelerine giriş sınavlarında karşılarına çıkabilecek Logica soru türlerini öğrenerek sınava hazırlanır.

Logica özel ders eğitimlerinin temel amacı öğrencileri İtalyan üniversitelerinin giriş sınavlarında çıkabilecek logica sorularına karşı hazırlamaktır.

İtalyanca Mantık Özel Ders eğitimleri İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. Hem İngilizce hem İtalyanca eğitim alabileceğiniz mantık özel derslerini İstanbul’un en iyi İtalyan eğitmenleri tarafından alma şansını Firenze Yurtdışı Eğitim’de elde edebilirsiniz.

İtalyanca Mantık Özel Ders eğitmeni olarak görev yapan İtalyan öğretmenler branşlarında uzman deneyimli eğitmenlerdir. Mantık konularını en iyi şekilde anlatarak öğrencinin takıldığı yerleri aşmasını sağlayan ve çıkabilecek soruları çözebilecek düzeyde mantık bilgisine sahip olmasını sağlayan İtalyan eğitmenler alanlarında uzman öğretmenlerdir.

storia dell arte

İtalyanca Sanat Tarihi Özel Ders

İtalyanca Sanat Tarihi Özel Ders eğitimlerinde belli başlı İtalyan akımları ve genel global sanat tarihi değişik yazarların perspektifinden izlenerek okunulması hedeflenen bölüme hazırlık yapılır. Alan üzerindeki genel kültür bilgisinin geliştirilmesi hedeflenir.

İtalyanca Sanat Tarihi Özel Ders eğitimleri İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. İtalyan üniversitelerine hazırlık kapsamında verilen Storia Dell’Arte dersleri ile öğrenciler sanat tarihi sorularını kolaylıkla cevaplayacaktır. Öğrencilerin dersleri iyi dinlemeleri ve hedeflerini gerçekleştirme istekleri başarıya ulaşmak için oldukça önemlidir.

Storia Dell’Arte Özel Ders

Storia Dell’Arte özel ders birebir eğitimi İtalyan branş eğitmenleri tarafından yapılmaktadır. Öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlayan Firenze Yurtdışı Eğitim, Storia Dell’Arte dersini verebilecek en deneyimli ve bilgili İtalyan eğitmenlerle çalışır. Öğrencilerin başlangıçta oldukları deneme sınav sonuçlarıyla dersler tamamlandıktan sonra oldukları deneme sınav sonuçları arasında büyük bir fark olmaktadır. Öğrenciler özel derslerden sonra büyük bir gelişim göstermektedir.

Storia Dell’Arte özel ders eğitimleri ile üniversite giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler çıkan soruları yaparken zorluk çekmemektedir. Deneyimli eğitmenlerin konu anlatımları ve soru çözümleriyle öğrenciler konuları ezberlemek yerine tam anlamıyla öğrenir. Öğrenciler her zaman öğrendikleri konularla ilgili soruları daha kolay yapar. Mantığını öğrendiği dersin sorularını da ezberlemediği ve mantık yürütebildiği için öğrenci konuyla ilgili gelebilecek her soruda fikir yürütebilir.

Storia Dell’Arte özel ders eğitimlerinde asıl amaç öğrencileri İtalyan üniversitelere giriş sınavlarında çıkabilecek Storia Dell’Arte sorularına karşı hazırlamaktır.

İtalyanca özel ders öğretmenleri olarak görev yapak eğitimcilerin tamamı İtalyan’dır. İtalyan eğitmenler tarafından İtalyanca öğrenebilir, matematica, fisica, biologia, chimica, storia dell’arte, logica özel dersleri alabilir, eksiklerinizi giderebilir, İtalyan devlet üniversitelerine hazırlanabilirsiniz. Son derece kaliteli bir eğitim veren Firenze Dil Okulu aynı zamanda Yurtdışı Eğitim konusunda uzman, profesyonel bir kurumdur.

Firenze Yurtdışı Eğitim, tüm ruhsatları alınmış, kaliteli eğitim anlayışıyla hareket eden, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir kurumdur. İtalyanca özel ders verenler Firenze’de İtalyan eğitmenlerdir. İtalyan eğitmenler tarafından gerçekleştirilen İtalyanca dersleri ile İtalyanca’yı çok kısa zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası, Bağdat Caddesinde Firenze Dil Okulunda alınabilir. Eğer gelme durumunuz yoksa online İtalyanca özel dersleri yaparak İtalyanca öğrenebilirsiniz. Skype üzerinden yapılan özel dersler ile dilediğiniz eğitim seçeneği için öğrenim görebilirsiniz. İtalyanca özel ders Avrupa Yakası bölgesinde ancak Skype üzerinden yapılabilir. Gelebilecek durumu olanlar Bağdat Caddesinde tek şube olarak yıllardır eğitim veren Firenze’de eğitimlerini gerçekleştirebilirler. Deneyimli eğitmenleriyle bir çok öğrenciyi İtalya’da üniversiteye hazırlayan ve yerleştiren Firenze’den eğitim almak bir ayrıcalıktır.

Firenze Dil Okulu, İstanbul’da İtalyanca özel ders veren en iyi ve kaliteli dil okuludur. Yurtdışı eğitim konusunda da en gelişmiş desteği veren Firenze eğitim danışmanları kısa sürede çok sayıda öğrenciyi İtalya’da eğitim için göndermiştir. İyi bir eğitim ve düzenli yapılan özel derslerle öğrenciler eksiklerini gidererek İtalyan üniversitelerinin sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmıştır. İtalyanca özel ders Kadıköy ilçesine bağlı olan Bağdat Caddesinde
bulunan Firenze İtalyanca ve İspanyolca Dil Okulu’ndan alınabilir. İtalyanca özel ders ilanları veren Türk eğitmenlere yüksek meblağlar vererek İtalyanca öğrenmek yerine tamamen kurumsal şekilde çalışan Firenze Yurtdışı Eğitim’de profesyonel İtalyan eğitmenler tarafından verilen derslere katılarak İtalyanca’yı çok daha iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz. Firenze Dil Okulunda yalnızca İtalyanca veya İspanyolca değil, İtalyanca branş derslerinin eğitimlerini alabilirsiniz. Bu kapsamda alınabilecek İtalyanca özel dersleri şunlardır:

italyanca mantık özel ders
italyanca fizik özel ders
italyanca matematik özel ders
italyanca kimya özel ders
italyanca biyoloji özel ders

İtalyanca branş derslerine İtalyan branş öğretmenleri girmektedir. Branş derslerini yalnızca alanında uzman İtalyan branş eğitmenleri yapmaktadır. İtalyanca eğitmenleri ise yalnızca dil eğitimlerini gerçekleştirmektedir. Profesyonel eğitmenler tarafından eksikleri giderilen öğrenciler başarıya ulaşmaktadır.

kurulsal italyanca

İş İtalyancası Özel Ders

İtalyanca özel ders eğitimlerini İş İtalyancası öğrenmeye yönelik olarak alabilirsiniz. İş İtalyancası eğitimlerinde öğrenebilecekleriniz şunlardır :

Telefon görüşmeleri, E mail yazımı, Teklif Hazırlama, Rapor Sunma, Sunum Yapma, Ticari anlaşmalar, kontrat hazırlama, Sektörel Terimler, Finansal Terimler, İş Yemeği Sohbeti, İş başvurusu ve CV hazırlama, İtalyanlarla İş Yapmanın Püf Noktaları…

İş İtalyancası eğitimlerini birebir olarak alabileceğiniz gibi grup olarak ta alabilirsiniz. Grubunuzu oluşturduktan sonra Firenze Yurtdışı Eğitim danışmanları ile görüşerek dersler için plan yapabilirsiniz.

İtalyanca özel ders olarak alınan birebir İş İtalyancası eğitimleri iş hayatında kullanılacak şekilde yapılandırılmıştır. Bu eğitimlerden sonra İtalyanlarla iş yaparken iletişimde zorlanmayacaksınız. Kolaylıkla iş ilişkileri kurabilecek, yürütebilecek ve hatta yönetebileceksiniz. Daha çok kurumsal firmaların tercih ettiği İş İtalyancası eğitimini herkes alabilir.

Profesyonel İtalyan Eğitmenle Özel Ders

İtalyanca özel ders öğretmeni olarak görev yapan profesyonel eğitmenlerimiz alanlarında uzman deneyimli öğretmenlerdir. Öğrencilerin İtalyanca dil eğitimi İtalyanca dil eğitimi konusunda uzman olan İtalyan eğitmenler tarafından yapılmaktadır. İtalyanca branş eğitimi, branşlarında uzman İtalyan eğitmenler tarafından yapılmaktadır. Her eğitmen kendi uzmanlık alanında eğitim vermekte, öğrenciler derslerden bu sayede tam verim almaktadır.

İtalyanca özel ders öğretmeni olarak eğitim veren İtalyan eğitmenler İstanbul’un en iyi dil ve branş eğitmenleridir. Firenze Yurtdışı Eğitim bünyesinde görev yapan profesyonel eğitmenler sayesinde öğrenciler kısa sürede sonuç alır. Eksik oldukları konuları telafi eden öğrenciler sınıflarında dersleri daha kolay anlayarak çok daha başarılı olmakta iyi sonuçlar almaktadır.

İtalyanca özel ders verenler, Firenze İtalyanca ve İspanyolca Dil Okulu’nda yalnızca İtalyanca eğitimde uzman İtalyan eğitmenlerdir. Anadil eğitmenlerin verdiği İtalyanca eğitimlerle öğrenci kısa sürede grameri kavrayarak hem İtalyanca’yı daha iyi anlamaya hem de daha iyi konuşmaya başlar. Firenze İtalyanca özel ders eğitmenleri öğrencilerle birebir olarak ders yaparak öğrencinin İtalyanca seviyesini hızla ilerletir.

İtalyanca özel ders verenler kapsamında Firenze Dil Okulu, İstanbul’da ikamet eden en iyi İtalyan eğitmenlerin eğitim verdiği Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir dil okuludur. Son derece kaliteli ve teknolojik donanımlarla oluşturulmuş sınıflar öğrencilerin derslerden tam verim alabileceği şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerin İtalyanca öğrenirken hem öğrenmesi hem de eğlenmesi adına İtalyan eğitmenlerin Firenze metoduyla eğitim vermesi son derece verimli bir öğrenme şeklidir.

Kısa Zamanda İtalyanca Öğrenmek

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası bölgesinde Bağdat Caddesi’nde Şaşkınbakkal’da cadde üzerinde bulunan Firenze Yurtdışı Eğitim’de verilmektedir. Şaşkınbakkal Boyner’e çok yakın olan Firenze’ye ulaşım son derece kolaydır. Öğrenciler birebir özel ders paketleri kapsamında İtalyan eğitmenlerde özel ders alabilir. Kısa zamanda İtalyanca seviyelerini yükseltebilir ve hedeflerini gerçekleştirebilir.

İtalyanca özel ders Anadolu Yakası eğitimlerini veren eğitmenlerin tecrübesi ve kalitesi sayesinde öğrenciler kısa sürede İtalyanca’yı en efektif şekilde öğrenecektir. Öğrencilerin İtalyanca dil eğitimini İtalyan eğitmenler en iyi şekilde ilerleterek kısa zamanda sonuç almaktadır.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası eğitimleri için 2 seçenek bulunmaktadır. Birinci seçenek Anadolu Yakasında bulunan Firenze’de eğitim almak, ikincisi de online olarak Firenze’den eğitim almaktır. İtalyanca eğitimleri Firenze dersliklerinde nasıl birebir şekilde yapılıyorsa online olarak ta aynı şekilde yapılmaktadır. Öğrenci ile öğretmen bilgisayar vasıtasıyla Skype kullanarak birebir olarak ders yapmaktadır. Öğrenci ile öğretmen sesli ve görüntülü olarak kaliteli bir bağlantı ile dersi yapar.

İtalyanca özel ders Avrupa Yakası yakasında oturan çok sayıda öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Firenze’ye Beylikdüzü bölgesinde ikamet eden veli ve öğrenciler de gelerek özel derslere katılmaktadır. Birebir derslerle eksiklerini gideren öğrenciler eğitimlerden son derece memnun olmaktadır. En kaliteli İtalyanca dil ve branş eğitimini gerçekleştiren Firenze oldukça fazla öğrenciye eğitim veren profesyonel bir danışmanlık hizmeti de vermektedir.

İtalyanca özel ders İstanbul şehrinde deneyimli İtalyan eğitmenler tarafından Firenze’de verilmektedir. Öğrenciler İtalyanca eğitimlerini tamamlarken İtalyan üniversitelerine başvurularını da Firenze Yurtdışı Danışmanlığı ile kolayca halletmektedir. İki işi bir arada yürüten öğrenci ve veliler son derece kaliteli bir eğitimin avantajlarında faydalanırken danışmanlık hizmetini de en iyi şekilde yapan Firenze’nin farkını yaşamaktadır.

İtalyanca özel ders İstanbul şehrinde olmayan öğrenciler tarafından online olarak Firenze’den İtalyan eğitmenler alınmaktadır. Öğrencilerin online derslerle İtalyanca eğitimlerini tamamladıkları ve CILS sınavlarından başarıyla geçtikleri son zamanlarda oldukça çok görülmektedir. Online eğitimlerle öğrencilerin en iyi eğitmenlerden kaliteli bir eğitim alması sağlanmıştır. Siz de farklı bir şehirden İtalyanca öğrenmek istiyorsanız veya İtalya’da okumak adına üniversite sınavı için hazırlık yapıyorsanız Firenze ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

İtalyanca özel ders Kadıköy ilçesine bağlı olan Şaşkınbakkal’da 1995’ten beri hizmet veren Firenze Dil Okulu’nda gerçekleştirilmektedir. En iyi İtalyan eğitmenlerle çalışan Firenze’den İtalyanca eğitimi almak Türkiye’de alabileceğiniz en iyi İtalyanca eğitimini almanız demektir. İtalya’da eğitim veren İtalyan eğitmenler Türkiye’de Firenze Yurtdışı Eğitim ile çalışmaktadır. Aynı zamanda İngilizce ve Türkçe de bilen İtalyan eğitmenlerle iletişim kurabilmek son derece kolaydır.

İtalyanca özel ders ilanları İtalyanca ders veren herkes tarafından verilmektedir. İtalyan bir ahçı da İtalyanca dersi verdiğini iddaa edebilir. İtalyanca’yı yalnızca para kazanma yöntemi olarak gören ana işi eğitim vermek olmayan farklı mesleklere sahip hatta meslek sahibi olmayan İtalyanlar tarafından eğitim almak öğrencilere hiçbir şey katmaz. Bu kapsamda eğitmen seçimine dikkat etmenizi öneririz. Bir dil eğitimi için en önemli olan unsur NİTELİKLİ ANADİL EĞİTMEN’dir. Firenze’de Türkiye’nin en profesyonel, deneyimli ve kaliteli İtalyan eğitmenleri görev almaktadır.

Birebir İtalyanca Dersi

Birebir İtalyanca Kursu özel ders şeklinde yapılmaktadır. İtalyanca kursları ise grup şeklinde gerçekleştirilen dersleri kapsar. Siz de İtalyanca öğretmek isteyen arkadaşlarınızla 2ye1, 3e1, 4e1 grup dersi oluşturabilir, özel ders paketleri kapsamında uygun ücretlere grup dersleri ayarlayabilirsiniz.

Birebir İtalyanca paketleri kurlar baz alınarak ayarlanmıştır. 40 Saat eğitim 1 kura denk gelmekte ve 20 saat eğitim de yarım kura denk gelmektedir. Bu paketlerdeki eğitimler saat bazında olmaktadır. Ders bazında yapılmamakta saat saat yapılmaktadır. Öğrenciler diledikleri gün ve saatte ders yapabilir ve yaptıkları dersler haklarından her seferinde düşülür.

Birebir İtalyanca dersi almak isteyen öğrenciler ne seviyede olursa olsunlar istedikleri seviyede istedikleri amaca yönelik İtalyanca dersi alabilir. Öğrenci, A1 Seviye İtalyanca eğitimi, A2 Seviye İtalyanca eğitimi, B1 Seviye İtalyanca eğitimi, B2 Seviye İtalyanca eğitimi gibi özel İtalyanca dersi eğitimlerini tercih edebilir. Özel ders eğitimlerine alternatif olarak İtalyanca kurslarına katılarak grup şeklinde zamana yayılmış bir şekilde İtalyanca eğitimine de katılabilir.

İtalyanca Özel Ders ile 1 Kuru Ne Sürede Bitirebilirim ?

İtalyanca Özel Ders eğitimleriyle 1 kuru tam olarak bitirebilmeniz için 40 Saat birebir eğitim almalısınız. Grup derslerine katılmanız durumunda 96 Ders eğitim alarak toplamda 64 Saat grup eğitimi almış olursunuz. Fakat birebir olduğu takdirde 40 Saat eğitim ile 1 kuru atlamak mümkündür.

İtalyanca Özel Ders ücretleri tek tek alındığında özel ders paketlerine göre daha pahalı olmaktadır. Bir öğrenci 1 kuru tamamlamak için 40 Saat eğitim almak istediğinde birebir eğitim ücreti yüksek olmaktadır. Firenze, sizler için oluşturduğu özel ders paketleri ile bu sorunun önüne geçerek 40 Saatlik ve 20 Saatlik seçenekleri sunmuştur.

Firenze’de İtalyanca Özel Ders paketi kapsamında eğitim satın aldığınızda bilmelisiniz ki İtalyan eğitmenler tarafından birebir eğitim göreceksiniz. Deneyimli İtalyan eğitmenlerden İtalyanca eğitimi almak son derece zor ve pahalı bir eğitim yöntemidir. Firenze’de ise çok uygun ücretlere denk gelen özel ders paketleri kapsamında eğitim alabilir ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

Ders Paketlerimi Nasıl Kullanabilirim ?
Satın aldığınız 40 Saatlik İtalyanca özel ders paketini göz önünde bulunduralım. Her gelişinizde yapacağınız ders saatini belirledikten sonra ve ne zaman derslere gelmeyi düşündüğünüzü belirledikten sonra derslere başlayabilirsiniz. Ayırttığınız tarihte belirttiğiniz saatte dersinize girersiniz ve ders bitiminde size özel düzenlenmiş yoklama kağıdına yaptığınız ders saatini, tarihini yazarak imzanızı atarsınız. Bu şekilde 40 Saat hakkınızda yaptığınız ders saati kadar hakkınız düşülmüş olur. 40 Saat İtalyanca özel ders hakkınızı dilediğiniz gibi kullanma ayrıcalığına sahipsiniz.

Yurtdışına veya başka bir şehre taşınıyorum özel ders hakkımı nasıl kullanabilirim ?
İtalyanca özel ders eğitimleri Firenze Eğitim dersliklerinde alınabildiği gibi online olarak Skype üzerinden de alınabilen eğitimlerdir. Profesyonel İtalyan eğitmenler öğrencilere Skype üzerinden İtalyanca özel ders eğitimleri vermektedir. Sizler de birebir olarak İtalyan eğitmeninizle İtalyanca eğitiminize devam edebilirsiniz. Online eğitimler son derece verimli geçmekte, öğrenciler çok memnun kalmaktadır. Dilerseniz online İtalyanca özel ders eğitimleri ile İtalyanca öğrenmeye devam edebilirsiniz.

İtalya’da Üniversite Okumak İstiyorum Firenze Bana Yardımcı Olabilir mi?
İtalyanca özel ders paketlerinin yanında İtalyan üniversitelerine hazırlık özel ders paketleri de bulunan Firenze’den İtalya’da okumak adına tüm desteği alabilirsiniz. Dilerseniz İtalyan Üniversitelerinin giriş sınavlarına hazırlanabilir ve aynı zamanda İtalya’da üniversite eğitimi alabilmeniz için gerekli evraklar, kabul süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İtalyanca özel ders paketlerince aldığınız üniversite hazırlık eğitiminiz boyunca eksik olduğunuz konularda İtalyan eğitmenlerle birebir ders yaparsınız. Üniversiteye giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanarak diğer öğrencilerle aranızda büyük fark yaratırsınız. İtalya’da okumak adına İtalyanca özel ders eğitimi alırken, Yurtdışı Eğitim Danışmanlarıyla da sürecinizi başlatabilir, devam ettirebilir ve sonuçlandırabilirsiniz. Bu da hangi danışmanlık pakedini seçtiğinize bağlı olarak alacağınız hizmeti belirlemenize bağlıdır.

Danışmanlık Paketleri

Comments are closed.

© 1995 Firenze Yurtdışı Eğitim Danışmanlık All rights reserved.